Александр ТУРЧИНОВ
18 февраля 2016
1287
18 лютого. Переламний момент революції

Два роки тому, 18 лютого 2014 року, світило сонце. Весна гучно заявила про себе, посміхаючись кожному синім небом. У такі дні здається, що нічого поганого не може статися... За рішенням Віче на Майдані, опозиція намагалася внести до порядку денного Верховної Ради питання щодо відновлення дії незаконно зміненої Конституції 2004 року. Для підтримки опозиційних депутатів до стін парламенту наближалися колони мирних мітингувальників.  

У цей день Янукович і Ко перейшли всі межі. Межі закону, межі Конституції, межі людяності та здорового глузду. Вони розпочали звірячі масові вбивства. У Маріїнському парку, на Інститутській та  Грушевського в мирних мітингувальників полетіли гранати та почали стріляти з автоматичної зброї. Разом із силовиками, які переступили закон, звезені до Києва банди кримінальних злочинців, на яких спирався режим, стріляли в мітингуючих з незаконно отриманої від МВС зброї, та забивали палицями до смерті тих, хто падав. 

Влада пішла в атаку, намагаючись знищити Майдан, утопивши його в крові, використовуючи весь наявний у неї арсенал зброї, навіть застосовуючи БТРи. Вони були готові не зупинятися ні перед чим, аби лише задушити Революцію Гідності. Майдан було оточено, - навіть станції метро навколо закрили. «Швидкі допомоги» не могли пробитися до нас, і ми змушені були сховатися у Будинку профспілок, де розташовувався наш штаб, загиблих та поранених.   

16 января 2016
3498
16 січня - рубікон Майдану
Рівно два роки тому, 16 січня 2014 року, були проголосовані "диктаторські закони". Не маючи достатньо голосів, регіонали та комуністи пішли на брутальну фальсифікацію голосування, відключивши систему “Рада”. У результаті, голосуючи руками, вони перетворили прийняття законів на ганебний фарс. Ті, хто був тоді у парламенті, можуть підтвердити, що в залі піднімали руки не більш ніж 100 депутатів. Але голова рахункової комісії Володимир Олійник зовсім не обтяжував себе підрахунком. Усі закони були проголосовані за лічені хвилини. Результат голосування незмінний – 235 “за”.   Кажуть, це голосування так сподобалось Януковичу, що він наказав у такий самий спосіб дати згоду на арешт усіх депутатів, які входили до складу Штабу народного спротиву. Не встигли.   Це голосування 16 січня стало водорозділом. Режим Януковича перейшов рубікон та спробував утопити в крові мирну акцію протесту. За цю кров відповідають не тільки ті, хто натискав на гачок, а й ті, хто підіймав руки, фальшуючи закони.   Перші жертви – Жизневський, Нігоян, Вербицький... світла їм пам'ять... Жорстокі вбивства не зупинили український народ - Революція гідності перемогла криваву диктатуру!
1 января 2016
8405
Читаючи Бандеру

Сьогодні минає 107 років з Дня народження Степана Бандери. 

Хто він такий і хто такі міфічні "бандерівці"? Чому пам'ять про нього намагалися стерти в цілого народу? На ці питання, може відповісти він сам. Вірніше, деякі цитати з його статей, написаних в еміграції. 

...Український народ матиме змогу свобідно жити й розвиватися тільки тоді, коли визволиться з гніту й визиску російсько-большевицького імперіялізму, коли позбудеться всякого поневолення і стане сам господарем на своїй землі, в Самостійній Соборній Українській Державі... 

...Самостійну державу може здобути собі український народ тільки власною боротьбою і трудом. Сприятливий розвиток міжнародньої ситуації може значною мірою причинитися до нового розгорнення й успіху нашої визвольної боротьби, але він може відограти тільки допоміжну, хоч дуже корисну ролю. Без власних змагань українського народу найсприятливіші ситуації не дають нам ніколи державної незалежности, хіба тільки зміну одного поневолення на інше... 

25 декабря 2015
2295
Когда родился Христос?

Сегодня по Григорианскому календарю, которым пользуется практически весь современный мир, празднуют Рождество Христово. В Библии отсутствует дата рождения Христа. Известно только, что тогда было холодное время года, и бедная семья Спасителя, приехав в Вифлеем, смогла укрыться лишь в хлеву.

Только в 431 году на Эфесском соборе было принято решение о праздновании Рождества Христова накануне начала Нового года, именно 25 декабря. В те времена это был следующий после зимнего солнцестояния день, когда свет побеждает тьму, когда увеличивается день и уменьшается ночь.

Понимая несовершенство Юлианского календаря, Папа Григорий ХIII в 1582 году ввел более точный, названный его именем - Григорианский. Причиной введения нового календаря стало стремление исправить значительное несоответствие между астрономическим и календарным учетом времени, в частности, несоответствие астрономического и календарного времени зимнего солнцестояния и весеннего равноденствия. Так, с момента введения Юлианского календаря и до ХVI века это несоответствие составляло 10 дней. Сейчас эта разница - уже около 14 дней.

Подтверждено:  
195 504 
+3 833
Болеет:  
104 728 
+2 017
Выздоровело:  
86 873 
+1 740
Умерло:  
3 903 
+76

Сегодня
25 сентября 2020
больше новостей
delta = Array ( )