Юлія БАБИЧ
20 мая 2019
3153
Бути вільним: Як в Італії судять нацгвардійця Марківа

17 травня 2019 року в італійському місті Павія відбулося чергове судове засідання на захист несправедливо звинуваченого гвардійця Віталія Марківа. Висловити підтримку гвардійцю приїхав Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Свідчити на захист Віталія також приїхали: в.о. командувача Нацгвардії генерал-лейтенант Микола Балан і чотири побратими Віталія Марківа.

Коротко: Нацгвардієць, доброволець батальйону Кульчицького Віталій Марків був затриманий в Італії влітку 2017 року за інспірованим звинуваченням у причетності до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі, 24 травня 2014 року під час бойових дій сил АТО із бойовиками-сепаратистами І.Гіркіна у місті Слов’янськ Донецькоі області.

Важливо пам’ятати: Рокеллі перебував у "сірій зоні" нелегально, без узгодження поїздки владою України.

*********

МІНІСТР

Ми прилетіли напередодні засідання. Зібрались в посольстві для обговорення нашої позиції і лінії захисту. Після годинної дискусії приїхав адвокат - і наші свідки мали залишити приміщення. В Італії адвокат не має права розмовляти зі свідками до засідання. Розмова з адвокатом займає кілька годин. Голова МВС передивляється всі відео-"докази", обговорює деталі кожного питання.

14 июня 2018
2256
Це тебе стосується!

Сьогодні, йдучи на роботу, підняла очі і побачила в одному з вікон житлового будинку незрячого чоловіка. Він "дивився" з вікна на вулицю... на перехожих... на дерева... Точніше, він, ймовірно, уявляв, що дивиться...

Подумалось, як часто ми самі дивимось на те, що коїться навколо нас, уявляємо, що все "бачимо" і розуміємо, але здебільшого просто вимальовуємо в собі якусь картинку і віримо в неї. Одна з проблем нашого суспільства, як на мене - це відсутність адекватної і чесної комунікації... часто в особистих стосунках, часто в робочих, і майже завжди на загальносуспільному рівні. Закулісні політичні ігри - це явище, до якого ми звикли. Ми звикли про все здогадуватись, додумувати, аналізувати інформацію не з перших рук і на цьому будувати свою оцінку подіям і ситуаціям. Це політика. І це наврядчи колись зміниться. Чи то в нашій країні, чи то деінде в світі.

Але є речі, які вищі за політичні інтереси, вищі за протистояння між зрадою і перемогою у фейсбуці, вищі за любов чи несприйняття окремих особистостей… Є речі, які мають об’єднувати Україну… І в першу чергу це є Україна сама.

3 ноября 2017
3257
Ненавидіти легко…

«Удар по родині – це класичний приклад нечесної політичної боротьби» (с) К.Квятковські, міністр юстиції Польщі

Чому, коли ти щось для когось робиш, ти маєш бути готовим, що саме тебе і саме за це згодом з’їдять? І чим більше ти робиш, тим апетитніше гризтимуть?

Чому в країні, де є найпотворніший зовнішній ворог і безліч внутрішніх, бажають крові в першу чергу не від них, а від своїх… тих, кого найбільше боїться ворог…

Чому вчорашні соратники, що пропіарились і на структурі, і на війні (нічого святого), після того, як звільнились, піаряться на политті брудом того, що ще вчора так пристрасно захищали?… (і чому в мене з ними 40 спільних друзів?)

Чому іноземні дипломати з запалом наголошують, що більш політичного шоу, ніж розігрує НАБУ годі й шукати, бо саме зараз, бо навмисно голосно і публічно, бо необґрунтовано в Києві, а не в Харкові, бо бездоказово і непрофесійно… А народу байдуже – аби крові побільше, бо «мажор», бо «син міністра», бо «всіх повісити»… І це ключове – нікому не потрібна правда… Ніхто не чує, як плутаються прокурори щодо «вмовляння», «підстрікання» і єдиному доказі - «хтось схожий розмовляє про щось»… Байдуже… Байдуже до порушення права людини на приватність: коли йшов суд над пранком, що дупу свою на Євробаченні показав, суддя попросив вимкнути прямий ефір, коли запитав адресу підсудного… Вчора ж навіть цього права на приватність людину було позбавлено. Байдуже, що 2 роки йде слідство, і ніхто від нього не приховувався; байдуже, що міністр публічно ще в 2016 році просив провести розслідування і поставити в цьому нарешті крапку... Нікому не цікаво, чому це не можна було зробити одразу, адже ніяких доказів за ці два роки так і не знайшлось, що стало зрозуміло навіть з учорашнього судового засідання. Байдуже, що це відверта політична гра, в якій людей виставляють пішками і маніпулюють, як заманеться… Все байдуже , бо «мажор», бо «син», бо «всіх повісити»…

Подтверждено:  
1 191 812 
+3 915
Болеет:  
222 437 
-1 575
Выздоровело:  
947 514 
+5 407
Умерло:  
21 861 
+83

24 января 2021
больше новостей
delta = Array ( )