ТОП-темы:       Взрыв в Бейруте   
Арсеній ЯЦЕНЮК
27 июля 2020
3318
В ответ на сообщение Кремля о разговоре с президентом Зеленским

Вместо мира Кремль разворачивает новую специальную операцию вокруг Украины.

Президенту Путину следует сказать несколько вещей.

Первое. Все, что происходит на Донбассе и в Крыму, - это не «внутриукраинский кризис», как вы хотите подать. Это – прямая российская агрессия под вашим прямым руководством, и не нужно изображать из себя наблюдателя или посредника.

Второе. На украинской земле не будет выборов под дулами российских автоматов или по указанию Кремля. Прочь из Украины. Мы сами разберемся с выборами.

Настоящие демократические выборы нужно провести в России. Весь демократический мир с радостью поможет.

Третье. Украина никогда не будет выполнять Минские договоренности в российской версии.

Не думайте, что сможете установить контроль над Украиной. Не удастся.

И еще. Кремль называет украинскую власть «киевскими властями». Это у них подсознательное. Судя по Хабаровску, «московские власти» могут в будущем ограничиться МКАДОМ.

28 июня 2018
2433
Конституція: давайте почнемо предметну дискусію

Минулого року я виклав основні положення конституційних змін, які ми обговорюємо. З’їзд Народний фронт вирішив ініціювати відкриту, предметну дискусію про конституційну реформу щодо розподілу повноважень та відповідальності між гілками влади.

Основний Закон повинен дозволяти тим, кого обрали, зреалізувати те, для чого їх обирали. Це, своєю чергою, дає визначеність громадянам країни.

Всі внутрішні політичні конфлікти України виникали через те, що Конституція або не виконувалась, або була прописана з подвійним тлумаченням повноважень. Двічі конституційні зміни в Україні відбувалися під час революцій - в 2004 і в 2014 роках.

Чому я про це говорю? Бо мав честь працювати прем’єром, спікером парламенту, міністром закордонних справ, міністром економіки, в.о. голови НБУ, а також у регіонах – міністром економіки Автономної Республіки Крим та заступником голови Одеської ОДА. Знаю, як функціонує ця машина. Залишати так як є – закрити шлях до розвитку.

12 января 2018
3283
Я вчинив так, як прийнято у цивілізованих і демократичних країнах

За останні кілька років проти мене було сфабриковано десятки брехливих і дискредитаційних кампаній: «куплені в США 24 вілли», «святкування міфічного мільярда доларів», «наявність активів у всіх країнах світу», «участь у війні в Чечні й Придністров’ї» та цілий шквал інших нісенітниць та відвертої брехні. Метою всіх цих вигадок та міфів було і є одне – знищення мене як політика, який робив, те що необхідно для України: курс в Європу і НАТО, відмова від російського газу, фінансування армії, відвернення банкрутства України, введення санкцій проти Росії, стабілізація економіки і проведення проукраїнської політики.

Я завжди робив і далі робитиму те, що вважаю правильним для збереження української державності та захисту громадян України.

Два роки як я вже не прем`єр-міністр. Нещодавно я продав свою частку власності в телеканалі «Еспресо». Відкрито розповів, що є одним із його власників, розповів, кому і за яку суму продав свою частку. Продав, бо вважаю, що політик - не найкращий власник ЗМІ. Продав американській компанії і сплачу мільйонні податки в український бюджет.

Подтверждено:  
80 949 
+1 199
Болеет:  
35 080 
+864
Выздоровело:  
43 972 
+317
Умерло:  
1 897 
+18

Сегодня
8 августа 2020
больше новостей
delta = Array ( )