Арсеній ЯЦЕНЮК
23 февраля 2021
1899
Найкраща відповідь клептократичній диктаторській владі Путіна
31 августа 2020
2326
Потрібен новий план для Східної Європи

Найбільше, що потрібно сьогодні, - це нова стратегія Заходу для європейського Сходу - тих європейських націй, які незахищені членством в ЄС і НАТО.

Треба створити високого рівня спільну місію США та ЄС на захист свободи і демократії у Східній Європі. Її головним завданням має стати вироблення єдиного бачення, як продовжити процес історичного об’єднання Європи та її звільнення від загроз авторитаризму, зовнішньої агресії та зневаги до свободи людини і народів.

Сьогодні у ставленні до Сходу Європи Захід застосовує формулу дотримання певної «соціальної дистанції», і немає різниці, яку вишукану політичну назву цій дистанції дають, – чи то «угода про асоціацію з ЄС», чи «східне партнерство».

На відміну від Заходу, Росія має цілісне бачення нашого регіону та його важливості. І в Молдові, і в Україні, та Білорусі Москва намагається встановити ефективний контроль і створити нові плацдарми для розширення свого впливу на Захід. Саме так президент Путін бачить шлях до відродження нового Радянського Союзу, якого він так прагне.

27 июля 2020
5105
В ответ на сообщение Кремля о разговоре с президентом Зеленским

Вместо мира Кремль разворачивает новую специальную операцию вокруг Украины.

Президенту Путину следует сказать несколько вещей.

Первое. Все, что происходит на Донбассе и в Крыму, - это не «внутриукраинский кризис», как вы хотите подать. Это – прямая российская агрессия под вашим прямым руководством, и не нужно изображать из себя наблюдателя или посредника.

Второе. На украинской земле не будет выборов под дулами российских автоматов или по указанию Кремля. Прочь из Украины. Мы сами разберемся с выборами.

Настоящие демократические выборы нужно провести в России. Весь демократический мир с радостью поможет.

Третье. Украина никогда не будет выполнять Минские договоренности в российской версии.

Не думайте, что сможете установить контроль над Украиной. Не удастся.

И еще. Кремль называет украинскую власть «киевскими властями». Это у них подсознательное. Судя по Хабаровску, «московские власти» могут в будущем ограничиться МКАДОМ.

28 июня 2018
3021
Конституція: давайте почнемо предметну дискусію

Минулого року я виклав основні положення конституційних змін, які ми обговорюємо. З’їзд Народний фронт вирішив ініціювати відкриту, предметну дискусію про конституційну реформу щодо розподілу повноважень та відповідальності між гілками влади.

Основний Закон повинен дозволяти тим, кого обрали, зреалізувати те, для чого їх обирали. Це, своєю чергою, дає визначеність громадянам країни.

Всі внутрішні політичні конфлікти України виникали через те, що Конституція або не виконувалась, або була прописана з подвійним тлумаченням повноважень. Двічі конституційні зміни в Україні відбувалися під час революцій - в 2004 і в 2014 роках.

Чому я про це говорю? Бо мав честь працювати прем’єром, спікером парламенту, міністром закордонних справ, міністром економіки, в.о. голови НБУ, а також у регіонах – міністром економіки Автономної Республіки Крим та заступником голови Одеської ОДА. Знаю, як функціонує ця машина. Залишати так як є – закрити шлях до розвитку.

12 января 2018
3582
Я вчинив так, як прийнято у цивілізованих і демократичних країнах

За останні кілька років проти мене було сфабриковано десятки брехливих і дискредитаційних кампаній: «куплені в США 24 вілли», «святкування міфічного мільярда доларів», «наявність активів у всіх країнах світу», «участь у війні в Чечні й Придністров’ї» та цілий шквал інших нісенітниць та відвертої брехні. Метою всіх цих вигадок та міфів було і є одне – знищення мене як політика, який робив, те що необхідно для України: курс в Європу і НАТО, відмова від російського газу, фінансування армії, відвернення банкрутства України, введення санкцій проти Росії, стабілізація економіки і проведення проукраїнської політики.

Я завжди робив і далі робитиму те, що вважаю правильним для збереження української державності та захисту громадян України.

Два роки як я вже не прем`єр-міністр. Нещодавно я продав свою частку власності в телеканалі «Еспресо». Відкрито розповів, що є одним із його власників, розповів, кому і за яку суму продав свою частку. Продав, бо вважаю, що політик - не найкращий власник ЗМІ. Продав американській компанії і сплачу мільйонні податки в український бюджет.

Подтверждено:  
2 156 000 
+2 136
Болеет:  
243 223 
-4 842
Выздоровело:  
1 864 593 
+6 869
Умерло:  
48 184 
+109
Привито:  
940 160 
+2 230

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( )