Іван РАКИЧ
1 2 3 4 5
19 февраля 2018
1030
Записки Харьковского резервиста. День двадцать восьмой - начало последней недели

Командирський день, розпочав останній робочий тиждень навчаннь оперативного резерву 92 ОМБР, повертаються до пункту постійної дислокації, підрозділи, що проходили навчання на інших полігонах України. Наші підрозділи крокують на полігон отримавши завдання від командирів. Командування Бригади готується до звільнення особового складу резерву. Перший час занятть-бесіда з Командирами.

Ну а згодом, тактичне поле, на якому я зустрів "дванадцять місяців", де які разом зі мною невдовзі повернутися до рідних домівок, хтось підписавши контракт обере ратний труд Захістника України.

Ну а після обіду мене чекало знайомство з майбутніми "вухатими Побратимами", які згодом за задумом командування Бригади будуть нести бойове чергування поруч з військовослужбовцями, виконуючи різноманітні завдання з знешкодження мін і вибухових речовин, допомогу при транспортуванні поранених, знешкодження терористів і бойовиків, перешкоджанню потрапляння на територію України наркотиків і контрабанди.

16 февраля 2018
2030
Записки Харьковского резервиста. День двадцать четвертый - шестая рота - спецы!

6 рота - іспит в атаці !!! Чудовий зимній ранок, ми крокуємо до "коробочок", поруч "ведмедики" готуються до спільних маневрів. В парку стоять машини, які впізнає кожен з роти снайперів зразку 2014-2015 рр., ми "пірнаємо", в "десант", наших "бетерів". Займаємо оборону, дозори, караули, бій з дрг "умовного противника". "Сусіди", стають в бойову колону. Ми чуємо радіообмін і звуки бою. Обід. Смаколики від кухні Бригади. Подяка від солдат. Лунає команда, колона бойових машин покидає район оборони, долає "мінне поле", "людський шлагбаум", "коробочки" розгортаються в атаку. Піхота йде в бій. Працюють всі вогневі засоби підрозділу, ми захоплюємо порядки "умовного противника". Відхід під "димами", евакуація поранених і підбитої техніки. Рота повертається в район гуртування. Зброю до огляду-оглянуто. Подяка від комбата. Ми йдемо в розташування роти. 6 рота -фахівці !!)))

1 2 3 4 5

Сегодня
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )