Орест ПРАВДОРУБ
"Ізоляція РУнету"

Підписаний 1 травня президентом РФ В. Путіним закон «про забезпечення безпечного функціонування Інтернету в Росії», більш відомий як ізоляцію Рунета, може позбавити не лише громадян Російської Федерації, а й мешканців тимчасово окупованої АР Крим вільного доступу то всесвітньої «павутини».

За словами представників Ради Федерації РФ, зазначені обмеження в російському сегменті покликані на захист Інтернет-простору «в разі існування загрози кібератак з боку Сполучених штатів Америки» та забезпечать стале функціонування інтернет-мережі відповідно до настанов та новації Роскомнагляду.

В якості гарного прикладу ізоляції вітчизняної інтернет мережі від всесвітньої павутини, представники влади РФ наводять приклад Китайської народної республіки, яка з 1998 року розпочала поетапне відсторонення від зовнішніх інтернет-ресурсів та браузерів під назвою проекту «Золотий щит».Таким чином, на сьогодні китайський сегмент Інтернету розвивався окремо від іншого світу: там не працюють ані Google, ані Facebook, ані Netflix або інші популярні сервіси. Вони були замінені виключно китайськими аналогами.

28 сентября 2018
1969
В країні правопорядок діє

Всі, кому не лінь, за чаркою обмусолюють нібито повний занепад правоохоронної системи України та набравший державного маштабу розгул нациків у формі зі зброєю та їх участь у «кримінальних розбірках». Коротше кажучи, в країні «повна вседозволеність». Однак, недавні події в с. Занки Зміївського району Харківської області чомусь говорять про інше.

Процес соціальної адаптації учасників бойових дій є досить складним питанням. Це не є суто індивідуальна проблема окремої людини, це проблема всіх країн, де хоча б колись була війна. Проте це тема іншої статті.

Взагалі автор дуже хотів би зауважити і нагадати всім «любителям «Русского мира» и всего советского» про яскравий сюжетний епізод екранізації роману «Эра милосердия» братів Аркадія і Георгія Вайнерів «Место встречи изменить нельзя».

Безумовно після будь-якої війни в мирних руках з’являться безчисленна кількість зброї, з’являється окремий соціальний прошарок суспільства – учасники бойових дій, котрі потребують окремої уваги і підтримки. Однак серед учасників бойових дій існують і ті, що не змогли відшукати себе у звичному мирному житті. Саме для них війна стала сенсом життя, бо на війні досить все просто: «Є свій і є ворог».


Сегодня
24 мая 2019
больше новостей
Загрузка...
delta = Array ( )