Михаил ФЕДОРОВ
9 января 2021
1265
В нашей стране государства и так слишком много в жизни людей

Я считаю, что в нашей стране государства и так слишком много в жизни людей.

Мы свободолюбивая нация и имеем все предпосылки стать самой свободной страной в мире (самые быстрые услуги, минимум регуляций, свобода передвижения и т.д.).

Мне кажется, что технологии на данном историческом этапе развития Украины необходимо использовать:

Для того, чтобы сделать государство максимально удобным. Убрать чиновников — сделать автоматические услуги в несколько кликов. Тем самым — борьба с корнем коррупции. Собирать качественные данные, чтобы принимать эффективные управленческие решения. Развивать прямую демократию. Удобные петиции, с помощью которых можно ставить задачи местной и центральной власти, опросы, референдумы.

А как же стимулировать развитие доверия и отношений в обществе?

качественное образование и развитие института родительства вместо рейтинга, чтобы наши дети помогали пожилым, были донорами крови, поступали героически. эффективные решения властей, которые сильно улучшают жизнь людей, вместо контролирования постов и комментариев.
1 сентября 2020
5214
Комунікація важлива

До мене потрапило цікаве дослідження ініціатив уряду. Що взагалі українці знають про державні проєкти, про діяльність міністерств. Важливо — що очікують.

29,5% людей не знають про діяльність нашого міністерства, а 17,8% важко відповісти чим ми займаємося. З точки зору інших міністерств — про нас знають найменше. І це потрібно визнати. Хоча нашими продуктами користуються мільйони українців.

Причини зрозумілі. Наша команда не ходить по каналах, мінімум інтерв’ю. Постійно в операційній діяльності. Чесно кажучи, нічого і не хочеться змінювати. Потрібно працювати!)

4,5 млн користувачів додатку та 1 млн користувачів порталу знають про нас органічно та по рекомендаціях. Що непогано.

Але знання продуктів у нашому випадку – це більше користі та цінності українцям. Для цього ж ми і працюємо.

У нас, до речі, в середині міністерства є діджитал-агенція, якій кожен заступник віддає на аутсорсинг розробку дизайну, сайтів, запуск трафіку, email-маркетинг ect.

29 августа 2020
1776
Мчимо далі

​​Рівно рік тому я став міністром.

Доля розпорядилася так, що молодших від мене міністрів в Україні не було ніколи. Це накладає додаткову відповідальність перед молоддю. Важливо посилити тренд молодих, а не прийти до «понабирали незрозуміло кого». Не підвести очікування, зробити результат, будувати інститути, а не хайпувати, привносити нове, перемагати у своїй сфері на світовій арені, а не копіювати, прокладати шлях для молодих, а не знецінювати ідею нових облич.

Вчора в Кабміні співробітник секретаріату жартував, що команду нашого міністерства легко впізнати, ми постійно ходимо без костюмів, а ще у нас є хлопці із «забитими рукавами» (так, Слава?).

Я хотів написати пост про результати, про фундамент, який ми заклали, про мільйони «клієнтів», про поразки і плани, про те, як ми стали державою номер один за темпами розвитку цифрового уряду. Але це і так часто тут звучить.

Я впевнений, що молодих людей зі свіжим поглядом і енергією має бути більше в українській політиці.

Подтверждено:  
1 146 963 
+8 199
Болеет:  
279 030 
-2 295
Выздоровело:  
847 391 
+10 328
Умерло:  
20 542 
+166

Сегодня
15 января 2021
больше новостей
delta = Array ( )