мнения
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
23 января 2019
331
Ігор Котвіцький: підсумки роботи протягом дев'ятої сесії Верховної Ради України

Минулий тиждень завершив дев’яту сесію Верховної Ради України VIII скликання. Приємно визнати, що для фракції «НАРОДНИЙ ФРОНТ» останні півроку були одними із найбільш продуктивних. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на останньому в цю сесію засіданні Ради відзначив, що ця сесія пройшла під знаком питань національної безпеки та оборони, яким Верховна Рада України приділяла і приділятиме найбільшу увагу.

Представники «НАРОДНОГО ФРОНТУ» активно працюють у напрямку зміцнення національної безпеки країни. Зокрема, постійно піднімаються та послідовно відстоюються питання невизнання анексії Криму, підтримки учасників Революції Гідності, соціальних гарантій військовослужбовців, охорони дитинства, тощо. Разом з тим, в дев’яту сесію більша частина із ухвалених в українському парламенті ініціатив фракції «НАРОДНИЙ ФРОНТ» була спрямована на зміцнення сили та духу армії, створення нової системи надання соціальних послуг, ствердження національної гідності та патріотизму.

22 января 2019
673
Здійснилися віковічні мрії

«Однині є єдина незалежна Украінська Народня Республіка». Цими словами завершується підписаний рівно 100 років тому Акт Злуки, який проголосив соборність і неподільність України.

Цей документ став символом не просто територіальної єдності українських земель по обидва боки Дніпра, а на ментальному рівні зміцнив віру українців, що кожен став маленькою частинкою великої власної держави.

«Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які умірали кращі сини Украіни» - це ще один рядок Акту про Злуку, закарбований 100 років тому. Дивлюсь унікальну кінохроніку того урочистого моменту, намагаюся уявити піднесення, яке відчували тисячі людей, що зібралися того дня на Софіївському Майдані. Тоді ніхто з них і гадки не мав, які надвипробування ще судитиметься пройти, поки Україна яскраво засяє як незалежна держава на світовій мапі.

21 января 2019
616
Американський панотець оселився в селі
21 января 2019
1032
Сільський голова Єлизаветівки летить до Єлизавети в Лондон

Заголовок прочитали? І як вам така новина? Чіпляє? Отож. Брехня, що в нас немає молодих та завзятих політиків, яким під силу йти проти системи та будувати світлу та чесну Україну. Вони є. Єдине, що їм потрібно - проривати інформаційну блокаду, пробивати цей багатодоларовий мур, вибудований олігархами при потуранні влади. Проте в час новітніх технологій це зробити можна, якщо ти харизматичний і в тебе повірили люди.

Махно став "батьком" для селян Гуляй-Поля в 30 років завдяки своїй рішучості та харизмі. Такі історичні постаті народжуються раз на 100 років. Це - штучний товар, а не штамповка партійного конвеєру. І здається, що такий феномен вже з'явився в сучасній Україні. Максим Голосний - запам'ятайте це ім'я. Невдовзі цей 37-річний сільський голова завдасть удару олігархічно-клановій системі, що царює в Україні з 1991 року.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Сегодня
23 января 2019
больше новостей
новости партнеров
Загрузка...
delta = Array ( )