мнения
1 2 3 4 5 6 7 8 910 11
31 мая 2019
3989
Щодо проблематики захисту прав дітей в сучасній Україні

Міжнародний день захисту дітей - дата, яку ООН пропонує відзначати з середини 50-х років минулого століття. В Україні, День захисту дітей відзначають 1 червня з 1998 року. Ця дата – ще один привід нагадати людям про важливість захисту прав, життя та здоров’я дітей.

Захист дітей є одним з пріоритетних напрямків діяльності Організації Об’єднаних Націй.

Сьогодні на рівні ООН проголошені і закріплені деклараціями необхідність соціального захисту прав дитини, рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Логічним продовженням боротьби за права дітей стала Декларація прав дитини, проголошена Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1959 року. Мало хто розуміє, але саме ця Декларація мала надважливе історичне значення. Вона вперше на офіційному рівні визнала наявність проблем з дотриманням прав дітей та поставила перед світовою спільнотою питання щодо необхідності захисту дитинства, прав та свобод дітей. Також Декларація закріпила необхідність спеціальної охорони та піклування за дитиною як до, так і після її народження. Чи не вперше в офіційному документі було зазначено обов’язок людства надати дитині «все найкраще, що воно має».

29 мая 2019
2278
Молодым везде у нас дорога, или Будущая Рада

Согласно предварительным неофициальным опросам, которые активно проводятся по всей стране (не могу ни сказать, ни — тем более — доказать, кем именно), никому не известный кандидат-пустышка без биографии и с левым фото, как правило, вообще не существующий, но идущий от Слуги народа, имеет стартовые 20%, если не больше, уже только благодаря партийной принадлежности, даже ещё ничего не успев сделать или хотя бы пообещать.

Даже если, обманывая заказчика, который наверняка делает эти опросы не для публикации, а для себя, опрашивающие подходят в основном к молодёжи, чем явно завышают этот процент поддержки, и на самом деле она — особенно при разъехавшихся летом студентах — будет составлять «всего лишь» 10%, этот всё равно достаточно большой для старта показатель по мере ещё и хоть какой-то работы кандидата вполне в состоянии дойти до тех же 20%, но уже реальных — и так обеспечить победу на значительной части округов.

1 2 3 4 5 6 7 8 910 11

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( )