мнения
1 2 3 45 6 7 8 9 10
5 ноября 2018
1581
Двойные стандарты НАТО

Конечно, никто не вправе заставлять их кого-то к себе принимать.

Но когда единственная страна в мире, которая в центре своей столицы проливала кровь исключительно за европейский выбор, этому так называемому военному блоку не очень, как там иногда заявляют, нужна — вследствие войны с Россией, это немножко подло.

Да, со времен Орды они помнят, что Киевская Русь оберегает хитровыхитренную Европу в одиночку. Но при этом забывают, что эта самая бойня с РФ была вызвана нашим европейским выбором и притом сопровождалась бесстыдным попранием Будапештского меморандума, нарушенного не только традиционно вероломным агрессором, действующим в гитлеровских традициях, когда пакт о ненападении ничего для фашистов не значил, но и двумя членами самого НАТО — США и Великой, как теперь говорят, разделяя название на 2 слова, Британией.

4 ноября 2018
1233
Найстаріший воїн України

У столиці, в Київському музеї історії України сталася непересічна подія: 77-річного вояка Бориса Антоновича Мельника з позивним “Тихін” вписали в Книгу рекордів України як найстарішого воїна-добровольця.

Відбулася урочистість на тлі полотен харківського художника Сергія Пущенка, відомого своїми портретами добровольців, які він писав на передовій, розмішуючи окопну землю з олійними фарбами. На цей раз з нагоди події митець виставив картини, присвячені кошовому Війська Низового Запорізького Іванові Сірку. Точніше це ілюстрації легенд про цього видатного воїна. На першому в ряду полотні намальований малий Іван з козацьким чубом на голові та пиріжком у руках, з якого хлопчик відкушує чималий шмат. За легендою майбутній кошовий-характерник народився з зубами і, щойно з’явившись на світ, вхопив зі столу пиріжка та почав його гризти. Бабця-пупорізка і всі, хто був у хаті, зробили висновок: цей Івась, коли виросте, гризтиме ворогів України. Те ж, що в нього чуб на голові, означає, що з оселедцем від доживе до своїх останніх днів і не складе голови в кривавих січах.

1 2 3 45 6 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
Загрузка...
delta = Array ( )