мнения
1 2 3 4 56 7 8 9 10
24 октября 2018
2823
"Українській слід" в керченській трагедії

Зведення з інформаційного фронту гибрідної війни. Російські війська спеціального інформаційного призначення поступово оговталися від керчинського шоку та вже почали потроху годувати своїх зомбованих путіноїдів байкою про українській слід в справі "керчинського стрільця" Владіслава Рослякова. Поки що вони тільки зондують реакцію суспільства, підкидаючи "лайт-звинувачення" в бік України через ЗМІ.

Вже знайшлися анонімні учасники інтернет-пабліка, які спілкувалися з Росляковим в мережі. І один з них стверджує, що ясно пам'ятає, як у 2016 році Росляков надсміхався над ополченцями з Донбасу та не приховував (тут має бути барабанна дріб), що підтримує українську нацгвардію. Отакої! Відчуваєте, як путінські спєци вже взяли українській слід. Дарма, він шитий білими нитками, для внутрішнього користування і так зійде.

23 октября 2018
2540
Вчера, наконец, посмотрел "Донбасс" Сергея Лозницы

Фильм сделан на пограничье документального и игрового кино. Ряд эпизодов, не связанных между собой, снятых как бы беспристрастной, отстранённой камерой без какого-либо авторского комментария - манера, характерная для Лозницы - вспомним «Майдан».

Почти все в этом фильме узнаваемо. Я бы сказал, до оторопи узнаваемо. Никогда не забуду людей с нашивками «Восток», наводнивших Харьков в марте -апреле 2014 года. Среди них были и женщины. Запомнилось, как одна такая боевая дама созывала разбойным свистом тысячную толпу своих сторонников к театру им. Шевченко, где в узком проходе были заблокированы ребята, которые возвращались с майдановского митинга. - Сюда, сюда, здесь правосеки! - орала дама. И гадкое чувство, когда видишь все это, но ничего сделать не можешь... Разве что помочь скрыться парню с окровавленным лицом, которому чудом удалось вырваться из озверевшей толпы.

1 2 3 4 56 7 8 9 10

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
Загрузка...
delta = Array ( )