мнения
22 февраля 2017
959
Актуальні питання національної безпеки України

Шановний пане Президенте України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, товариші генерали, адмірали і офіцери!

Третій рік поспіль триває неоголошена війна проти України. Нашому суспільству, волонтерам і державі, насамперед Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося дорогою ціною, ціною життя найкращих дітей України, зупинити ворога. Бої за повне звільнення України тривають. Але боротьба точиться не лише в Україні.

На наших очах руйнується світовий порядок. Зазнає безпрецедентних випробувань заснована на засадах свободи і демократії єдність Заходу. Кардинально змінюється світовий устрій, сформований після Другої світової війни. Обриси його нової моделі ще не визначені. Проте повернення у минуле вже неможливе: ані в омріяні у Кремлі часи СРСР, ані у «золоту» для Заходу епоху кінця ХХ століття.

16 июня 2016
5077
Інтерв’ю Секретаря РНБО України Олександра Турчинова тижневику "Новое время"

- Зараз найактуальніша тема, що стосується сходу країни, - фактичний зрив Мінських домовленостей: ситуація в зоні АТО суттєво загострилася. Що відбувається?

- Росія все робить, щоб зірвати Мінські домовленості. У нас не було жодного дня, коли б не обстрілювали наші позиції. Але в травні ситуація суттєво загострилася. Саме минулого місяця ми зазнали найбільших втрат за останній рік - 25 військовослужбовців загинули, 98 - дістали поранень. Причиною стала демонстративна агресивність дій окупаційних військ, системність і підготовленість провокацій. Поки немає різкого збільшення кількості обстрілів, - в середньому за добу їх близько 30-50. Але кардинально змінився підхід окупантів до ведення вогню: якщо на початку 2016-го обстріли здійснювалися хаотично, по напрямках, то з кінця квітня по наших позиціях б'ють прицільно, застосовуючи великокаліберні міномети, артилерію і системи залпового вогню, заборонені Мінськими угодами. Більше того, російське командування відпрацьовує на наших позиціях нові сучасні технології наведення і корекції вогню.

18 февраля 2016
782
18 лютого. Переламний момент революції

Два роки тому, 18 лютого 2014 року, світило сонце. Весна гучно заявила про себе, посміхаючись кожному синім небом. У такі дні здається, що нічого поганого не може статися... За рішенням Віче на Майдані, опозиція намагалася внести до порядку денного Верховної Ради питання щодо відновлення дії незаконно зміненої Конституції 2004 року. Для підтримки опозиційних депутатів до стін парламенту наближалися колони мирних мітингувальників.  

У цей день Янукович і Ко перейшли всі межі. Межі закону, межі Конституції, межі людяності та здорового глузду. Вони розпочали звірячі масові вбивства. У Маріїнському парку, на Інститутській та  Грушевського в мирних мітингувальників полетіли гранати та почали стріляти з автоматичної зброї. Разом із силовиками, які переступили закон, звезені до Києва банди кримінальних злочинців, на яких спирався режим, стріляли в мітингуючих з незаконно отриманої від МВС зброї, та забивали палицями до смерті тих, хто падав. 


23 февраля 2019
больше новостей
новости партнеров
Загрузка...
delta = Array ( )