политика

УДАР: Чому ми блокуємо трибуну

15 февраля 2013
17:01
1337
Поделиться:
Вже більше тижня «УДАР» разом із іншими опозиційними силами блокує Президію парламенту. Головною причиною блокування трибуни є питання про необхідність особистого голосування народних обранців і триватиме воно, доки кожен депутат не голосуватиме особисто, про це повідомили в прес-службі Харківської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».
 
В обласній організації підкреслюють, що запровадження особистого голосування дозволяє домогтися дуже важливих змін. У влади немає стабільної більшості, тому зараз важливим є кожен голос депутата і позиція кожної фракції. Гарантії особистого голосування – це перший крок до виконання програми, яку підтримали виборці «УДАРу».
 
В прес-службі наголошують, що партія «УДАР» прийшла до парламенту щоб змінити ситуацію в країні і має чіткий план, як цього досягти. Депутатами «УДАРу» зареєстровано 130 законопроектів, які спрямовані на боротьбу з корупцією, на посилення контролю за діями влади населенням, на посилення місцевого самоврядування та запровадження принципів справедливості і рівності можливостей для кожного.
 
 
Партія УДАР ініціює ці питання і домагатиметься їх вирішення – спільно з іншими опозиційними силами та усіма незалежними депутатами, які не втратили почуття відповідальності перед своїми виборцями.

Теги: удар

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0012609958648682 [2] => 0.061379909515381 )