политика

Украинская диаспора призывает ООН приостановить членство России

21 марта 2014
10:21
1576
Поделиться:

Світовий конгрес українців (СКУ) закликає Організацію Об’єднаних Націй (ООН) призупинити членство Росії та направити в Україну миротворчі сили, щоб захистити її від подальшого вторгнення російських військ. Лист із відповідним зверненням президент СКУ Евген Чолій надіслав Генеральному секретарю ООН Бан Кі-Муну та Президенту Генеральної асамблеї ООН Джону В. Ешу.

Про це Медіа-порталу VIDIA повідомили у прес-службі СКУ.

«Якщо світова спільнота не зможе відвернути російську окупацію України, це підірве міжнародний правопорядок, поставить під сумнів усі міжнародні угоди, в тому числі щодо ядерної зброї та міжнародної безпеки, та призведе до того, що світ стане більш небезпечним місцем для життя», – заявив Евген Чолій.

Наголосивши, що метою ООН є підтримка міжнародного мир і безпеки, Евген Чолій закликав ООН терміново вжити ефективні колективні заходи, у тому числі й суворі санкції проти Росії за її обурливе порушення міжнародного миру та безпеки.

Нагадаємо, 18 березня Росія анексувала Крим. Це вже засудили і назвали незаконним у США, Німеччині, Франції, Великобританії та Польщі, а президенти Ради ЄС та Європейської комісії заявили: ЄС не визнає анексії українського півострова.


 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011508464813232 [2] => 0.35874390602112 )