происшествия

Заявление: "Правый сектор" ограбил "Ведмежу Діброву"

31 марта 2014
23:09
2783
Поделиться:

Через 3 дні після незаконного збройного захоплення представниками «Правого сектору» комплексу «Ведмежа Діброва» у смт. Жденієво Воловецького району Закарпатської області, під час його повернення законному власнику був складений акт, як умова звільнення об’єкту без права огляду приміщень, але цей акт стосувався тільки будівель комплексу. Нападники не надали можливості потрапити всередину приміщень та перевірити стан і наявність майна, доки вони не залишили територію комплексу. Намагання «Спорт-Туру» у законний спосіб захистити свої інтереси, звертаючись до правоохоронних органів з вимогою розслідувати факти викрадання майна, що виявляються в процесі інвентаризації, — викликали безпідставні звинувачення на нашу адресу. Офіційно заявляємо, що ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур» є господарським суб’єктом, яке не займається будь-якою політичною діяльністю.   

29 березня ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур» оприлюднила перелік творів мистецтва, викрадених з бази відпочинку «Ведмежа Діброва» внаслідок захоплення радикальним угрупованням «Правий сектор» в період з 23 по 26 березня.  Через те, що багато предметів нападники переміщували на нові місця, одна з 25 викрадених картин — полотно Йосипа Бокшая «Рання осінь» —помилково  потрапила до переліку зниклих речей.

Озброєні нападники не давали охороні комплексу можливості контролювати переміщення цінностей активістами «Правого сектору» як в середині комплексу, так і за його межи.
ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур» звернулося з заявою до правоохоронних органів з вимогою:

1. Розслідувати факт незаконного збройного захоплення приватної власності — майнового комплексу «Ведмежа Діброва»;

2. Провести розслідування фактів викрадення витворів мистецтва: картин та ікон;

3. Розслідувати викрадення іншого майна, яке знаходилось на базі відпочинку та особистих речей, вичерпний перелік яких буде наданий після завершення інвентаризації, що триває зараз.

31.03.2014 р.

Генеральний директор              
ТОВ «Інвестиційна компанія «СПОРТ-ТУР»                               

Яковлєв О. Ю.
 

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00079798698425293 [2] => 0.049415111541748 )