общество

В Змиевском районе на Харьковщине отпраздновали День матери (+фото)

10 мая 2014
16:30
4128
Поделиться:

«Зміївщина – мати моя»,- під таким гаслом громадськість Зміївського району відзначила День матері. Адже традиційно у другу неділю травня ми вшановуємо наших матерів. Для нас всіх така велика популярність свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчим і рідною людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради щастя своєї дитини.

На центральній площі міста Змієва, під покровом  Державного Прапору України зібралось близько 300 людей. Зі сцени звучали українські пісні, власні вірші та щирі вступи зміївчан. Тематика одна – вшановуємо наших матерів, вшановуємо Україну, вшановуємо наш рідний Зміївський край.

У цей день, як ніколи згуртованість зміївчан стала прикладом патріотизму, єдності, миру та добра, як для самих зміївчан, так і для гостей міста.

Автор проекту «Найбільша лялька мотанка у світі» Олександра Нестеренко з Люботина, подарувала голові Зміївського району Степану Миндарю символічний оберіг – українську ляльку-мотанку, аби цей символ зберігав та охороняв Зміївський край від усілякого лиха та негараздів.

По завершенню урочистостей, з центральної площі стартував районний автопробіг по всім населеним пунктам Зміївського району. 35 населених пунктів Зміївщини учасники акції проїхали під стягами Державного прапору України, жваво сигналили та залучали схвальні погляди земляків.

В акції взяло участь 60 автомобілів, які зібрали активністи лише за пару днів! І хоча у цей день очікувався дощ, та все ж ніщо не спинило справжніх патріотів. Адже Зміївщина у нас одна! Слава Україні!


 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009760856628418 [2] => 0.052751064300537 )