политика

Российское ТВ убеждает россиян, что биатлонистка Пидгрушная "снайперит" в Славянске

2 июня 2014
15:36
4569
Поделиться:

Украинскую биатлонистку, заместительницу министра молодежи и спорта Елену Пидгрушную обвинили в том, что она подрабатывает снайпером в Славянске и отстреливает бедненьких террористов.

Фейк опубликовал в своем твиттере канал LifeNews. Кроме того, смелое утверждение о снайперских экзерсисах Пидгрушной озвучил харьковский уголовник-террорист Константин Долгов на «России-1».

Наша спортсменка за словом в карман не полезла.

«Враховуючи, що я на сьогоднішній день повністю віддаю себе роботі в Міністерстві, роботі з дітьми та спортсменами, ця інформація викликала у мене шок і почуття несправедливості. Заспокоїли батьки - сказали, щоб не звертала уваги на такі дурниці, а займалася своєю справою. Це позбавлені сенсу домисли і повна маячня. Вчора і сьогодні я брала участь у гала -концертах і спортивних святах в Києві. Ніхто і ніколи не пропонував мені приймати участь в АТО.

На мій погляд, це частина російської пропаганди. Перша інформація пішла з Lifenews, а вони можуть взяти будь-яку людину, представивши її під чужим прізвищем. Напевно, ці "журналісти" вирішили згадати давню історію з прибалтійськими біатлоністками, які нібито воювали в Чечні», - заявила Пидгрушная.

УНИАН

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009770393371582 [2] => 0.060513973236084 )