политика

МИД и Минобороны указали Москве на недопустимость поощрения террористов

23 июня 2014
09:34
1209
Поделиться:

Минобороны и МИД выступили с совместным заявлением о нарушении террористами условий перемирия.

Спільна заява Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони України про порушення бойовиками умов перемир'я

Як вияв твердого наміру захистити життя людей і безпеку держави, Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко розпочав реалізацію мирного плану врегулювання становища в окремих районах на сході країни.

Першим кроком став наказ Президента України Збройним Силам, Національній гвардії, прикордонникам і підрозділам Міністерства внутрішніх справ України в односторонньому порядку припинити вогонь.

Курс на встановлення миру дотримується Україною неухильно.

Позиція Глави української держави знайшла одностайну підтримку всього міжнародного співтовариства.

У відповідь на ініціативи, здатні відновити мир, бойовики та терористи продовжили збройні атаки, зухвало порушуючи умови перемир’я.

Лише за одну ніч 22 червня ц.р. силами незаконних збройних формувань було вчинено одинадцять обстрілів позицій Збройних Сил України в районі Краматорська, Слов’янська, Артемівська та інших міст. Упродовж дня бойовики зробили послідовну серію нападів і мінометних штурмів на українських прикордонників в районі населених пунктів Червонопартизанськ, Бірюкове та Ноздрівка на Луганщині. Провокації продовжуються.

Бандитські замахи терористів, націлені на ескалацію становища, вимагають негайного і рішучого міжнародного засудження.

Україна звертається до всіх іноземних партнерів із закликом підтримати послідовні зусилля нашої держави для відновлення миру та безумовну реалізацію положень Женевської заяви від 17 квітня ц.р. усіма її сторонами.

Головна вимога стосується Росії. Наша держава разом з усім міжнародним співтовариством очікує від Російської Федерації реальної і діяльної підтримки мирного плану Президента України, ефективного захисту кордону від терористів та застосування всього безумовного впливу на незаконні терористичні угруповання на сході країни для негайного припинення вогню та складення ними зброї. Будь-яке заохочення терористів матиме критичні наслідки.


Теги: война

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter



Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

13 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010690689086914 [2] => 0.14603614807129 )