политика

Генпрокуратура в начале июля ознакомит подозреваемых в убийствах на Майдане

23 июня 2014
17:34
1175
Поделиться:

Генпрокуратура Украины готова с начала июля ознакомить подозреваемых в убийствах на Майдане с доказательствами их вины. Об этом говорится в пресс-релизе ГПУ.

Генеральна прокуратура України завершує досудове розслідування щодо перших трьох співробітників роти спецпризначення «Беркут» МВС України, причетних до розстрілу учасників мирних акцій протесту на Майдані незалежності в Києві 18-20 лютого поточного року. Про це заявив Генеральний прокурор України Віталій Ярема за підсумками Дня відкритих дверей у Головному слідчому управлінні ГПУ, організованого спеціально для родичів загиблих із «Небесної сотні».

За словами керівника відомства, на початку липня планується ознайомити обвинувачених і потерпілих з матеріалами кримінальних проваджень. Для цього Генеральна прокуратура підготувала десятки томів із свідченнями та іншими даними слідчих (розшукових) дій, на основі яких в кінцевій редакції було сформулювано підозру у перевищенні влади, скоєнні навмисних вбивств та замахів на вбивства при обтяжуючих обставинах.

День відкритих дверей в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури зібрав близько 200 потерпілих під час масових вбивств. Зустріч слідчих на чолі з заступником Генерального прокурора Олексієм Баганцем допомогла налагодити безпосередні контакти з родинами загиблих, що прибули з різних областей України.

Постраждалі отримали можливість детально ознайомитися з зібраними матеріалами, на прохання бажаючих були роз’ясненні всі необхідні норми закону, а також порядок проведення слідчих дій, було розпочато процедуру повернення речей загиблих близьким та рідним. Родичі постраждалих (не тільки в Києві, а й на «євромайданах» в інших містах України) отримали детальні юридичні консультації.

Як заявив у коментарі Генеральний прокурор України Віталій Ярема, «встановити істину і притягнути всіх винних у скоєнні злочинів на Майдані залишається нашим головним пріоритетом». На це спрямовані, за словами очільника відомства, кращі сили Генпрокуратури, що максимально відкриті для співпраці з громадськістю.

Згодом обвинувачувальні акти будуть представлені на розгляд суду, за підсумками якого суд присяжних зможе неупереджено визначити міру вини за масові вбивства на Майдані і покарання – аж до пожиттєвого ув’язнення.

Прес-служба Генеральної прокуратури України


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

14 сентября 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00078988075256348 [2] => 0.08522891998291 )