политика

В стране открыт "второй фронт" против Украины. Заявление "Батькивщины"

25 июля 2014
10:57
5922
Поделиться:

Заявление фракции ВО "Батькивщина", которую озвучил на брифинге в Верховной Раде ее глава Сергей Соболев в присутствии всех депутатов фракции:

"Події вчорашнього дня - розпад коаліції внаслідок виходу з неї фракції "УДАР" та вимушена відставка Уряду Арсенія Яценюка - свідчать, що всередині країни створений другий фронт проти України та нанесений удар в спину всім патріотам, які відстоюють її державність та Незалежність.

Такий розвиток подій палко вітають в Кремлі, оскільки це означає реалізацію плану Путіна в Україні, зокрема:

Перше. Зірване голосування за закони, якими передбачалося виділення більше як 9 млрд. гривень на потреби Збройних Сил України, що захищають країну від військової агресії Росії та ведуть самовіддану боротьбу із російськими найманцями на Сході.

Друге. Злочинно затягується процес ратифікації Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом.

Третє. Внаслідок не готовності до введення воєнного стану, принаймні у Луганській та Донецькій областях, значно ускладнюється боротьба проти російської військової агресії.

Четверте. Проведення виборів за змішаною системою призведе до посилення політичної корупції та обрання до Верховної Ради чисельних представників олігархів та прокремлівських агентів.

І останнє. В умовах війни спровокована масштабна криза та розпочата політична війна «всіх проти всіх», країна поставлена на межу дефолту, спровокований хаос та безлад в системі державного управління.

Фракція «Батьківщина» заявляє, що буде протидіяти реалізації цього злочинного плану Путіна усіма доступними методами.

Незважаючи на розвал коаліції, ми будемо наполягати на внесенні до порядку денного та будемо одностайно голосувати за ратифікацію Угоди про Асоціацію з ЄС, за виділення коштів українській армії, за введення воєнного стану в Луганській та Донецькій областях та за проведення виборів на підставі нового закону із відкритими партійними списками.

На жаль, вибір між миром і політичним хаосом поки що йде на користь політичного хаосу, але ми переконані, що всі громадяни України, які голосували на президентських виборах, які зараз підтримують наведення порядку в країні, - перш за все хочуть миру, і це їх прагнення "Батьківщина" буде відстоювати і зробить все можливе для цього".


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
370 417 
+7 342
Болеет:  
211 917 
+4 239
Выздоровело:  
151 632 
+2 990
Умерло:  
6 868 
+113

29 октября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00087094306945801 [2] => 0.21043610572815 )