ТОП-темы:       Взрывы на артскладе в Ичне   
общество

"5 канал" нашел скандального аниматора-украинофоба из Москвы

28 июля 2014
15:41
676
Поделиться:

Не вщухає скандал на болгарському курорті, де аніматор з дитячого табору заборонив українським дівчатам носити вишиванки та синьо-жовті прапорці, і навіть погрожував штрафом. Сам аніматор – родом з України, хоч і мешкає тепер у Москві. На інцидент уже відреагували на найвищому рівні. До табору приїхав представник українського омбудсмана і місцевий консул, а зовнішньополітичне відомство вислало ноту болгарському МЗС з вимогою розібратися із цим випадком дискримінації.

"Містраль-2" – один з найпопулярніших дитячих таборів на болгарському узбережжі. Ще вчора він був відомий якісним відпочинком, а вже сьогодні прославився іншим: українським дівчатам тут заборонили носити вишиванки.

Дівчата приїхали з Білої Церкви до Болгарії відпочити і розповісти про свою країну. Але вдягнувши вишиванки на сніданок в таборі – почули від головного аніматора наступне: "Нужно снять вишиванки, будут большие проблемы с директором". Потім дівчата пішли на пляж і почули по гучномовцю про штраф 125 євро.

Не штрафувати дівчат, а покарати аніматора – з такими вимогами прийшли до табору представники української діаспори. І наштовхнулися на росіян, котрі супроводжують російських дітей на відпочинку.

У вуличній суперечці росіянка розповідає журналістам свою версію конфлікту. Мовляв, її та відпочиваючих дратували українські гасла.

Українські діти зізнаються: про Путіна тут теж співали. Але ті, хто скандували "Ла-ла-ла" – уже поїхали.

Тепер діти і не співають, і національну символіку не вдягають – усе через аніматора Ігоря Абессінова. Про себе він каже: "Я украинец из Киева, родился там. Да, украинец".

Українець з георгіївською стрічкою на грудях, російським триколором в руках і позначкою в соцмережі "Москва" в графі "місце проживання". Вишиванки на дівчатах його роздратували, бо нагадали про політику та війну. Горе-аніматор патетично запевняє: "Не було ніякої дискримінації. Была цель одна – не война. Одно слово – нет войны. Мне не важно, откуда эти дети - с Украины, с Болгарии. Это не важно. Дети за это время должны забыть слова "политика", "путин", "Порошенко". Это болгарский лагерь, болгарский флаг – все!".

Між тим, російським триколором на фестивалях в таборі вимахувати не забороняють, тому українське МЗС побачило в діях аніматора дискримінацію українських дітей, і попросило болгарських чиновників розібратись. Приїхав до табору і представник українського омбудсмана. Він каже: в Болгарії є спеціальна комісія з боротьби із дискримінацією. Українські чиновники готують звернення до цієї комісії, щоб вона вжила належних заходів.

Та поки – скандальний аніматор і далі щовечора у свій спосіб розважає дітей.

А місцеві українці вже два дні поспіль збираються біля табору в синьо-жовтих прапорах і пояснюють болгарам, що вони патріоти, а не провокатори. Навіть народжених в Болгарії дітей – навчають українського патріотизму

4-річний болгарин Ілія Топал уже вивчив гасло "Слава Україні", і відгук – "Героям слава!"

А дівчата з Білої Церкви, які зчинили патріотичний сплеск на узбережжі, їхати вдруге до цього табору уже не планують

 

5 канал
 

 


загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0009300708770752 [2] => 0.097761869430542 )