Происшествия

СБУ задержала главаря "Русичей"

22 ноября 2014
11:23
746
Поделиться:

Контрразведкой СБУ во взаимодействии с Главным управлением разведки Минобороны Украины успешно проведена боевая операция по задержанию лидера диверсионно-разведывательной группы спецподразделения ДНР «Русичи» гражданина Украины К. 1977 г.р. с позывным «Кот».

"За словами радника голови СБУ Маркіяна Лубківського, унікальністю цієї надскладної бойової операції було те, що «Кота» було «накрито» на території ворога (!). Наші контррозвідники його «висмикнули» з населеного пункту, підконтрольного ДНР. Після знешкодження «тамбовських вовків» і «кота» полювання на таких і схожих звірів буде продовжено…

У затриманого, окрім зброї, було вилучено топографічні карти з нанесеним розташуванням українських блокпостів, а також засоби зв’язку (рації, мобільні термінали, сім-карти), ноутбук тощо.

Таким чином було обезголовлено відому нам велику групу з близько двадцяти (20) бойовиків, яка координується ФСБ РФ і до складу якої входять переважно громадянами РФ, що пройшли вишкіл у спецтаборах. Зірвано плани групи щодо здійснення диверсії проти українських військовослужбовців. Так, за завданням ФСБ-шника з позивним «Саша», бойовики готували диверсійно-терористичні акти у Авдіївці Донецької області – зокрема сьогодні там мала бути замінована одна з автодоріг і здійснено напад на український блокпост", - говорится в сообщении ведомства.


Теги: донецк

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


26 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00068116188049316 [2] => 0.10303115844727 )