общество

Поляк из Англии рассказал, почему стал казаком (видео)

30 декабря 2014
10:49
1823
Поделиться:

Поляк Януш Шеремета - футболіст, спортсмен і мандрівник, останні 10 років прожив в Англії. Але під час візиту до рідної Польщі закохався - в запоріжанку Таню. І коли постало питання про те, де жити, не роздумуючи, вибрав не Польщу чи Англію, а Україну. Адже скільки себе пам'ятав, завжди цікавився історією та культурою сусіда.

Не останню роль у виборі нової батьківщини зіграло відвідування Хортиці під час першого приїзду в Запоріжжі. Острів і «Січ», за словами Януша, відразу ж стали для нього чимось більшим, ніж просто туристичною пам’яткою. Саме після відвіден Хортиці поляк твердо вирішив стати козаком.

- В Україну я приїхав вже після Євромайдану, і дуже шкодую, що не зміг взяти у ньому участь, - каже Януш. - Тому зараз хочу записатися в який-небудь український добровольчий батальйон, щоб захищати цю країну. Той козацький дух, яким я наситився на «Запорізькій Січі», вимагає виходу, реалізації: козак без війни - не козак. Я пізнав Україну, я полюбив цю землю, її культуру і я хочу заслужити своє право залишитися тут. Я хочу, щоб тут жила моя родина, щоб тут народилися мої діти.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
28 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00087904930114746 [2] => 0.1675751209259 )