культура

Александр Турчинов и Радослав Сикорский открыли в Польше выставку украинского художника

6 марта 2015
11:48
1058
Поделиться:

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов разом з Маршалком Сейму Республіки Польща Радославом Сікорським відкрив у Сеймі Польщі виставку "Стіна" відомого українського художника Матвія Вайсберга, присвячену подіям на Майдані.

За словами Олександра Турчинова, символічним є те, що виставка Матвія Вайсберга відбувається саме в польському Сеймі, "адже Революція гідності в Україні розпочалась тоді, коли нам спробували закрити шлях до Європи".

"Мова мистецтва не потребує перекладу. Переконаний, ця виставка ще більше зблизить наші народи і стане ще одним кроком України до Європи", - наголосив Секретар РНБО.

5-6 березня Секретар РНБО Олександр Турчинов перебуває з візитом у Республіці Польща. У рамках візиту відбувся ряд двосторонніх зустрічей. Так, Олександр Турчинов зустрівся з Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським, Маршалком Сейму Республіки Польща Радославом Сікорським, Міністром закордонних справ Польщі Гжегожем Схетиною та Маршалком Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем.

Крім того, відбулися українсько-польські переговори під головуванням Секретаря РНБО України Олександра Турчинова та Керівника Бюро національної безпеки Республіки Польща Станіслава Козєя. Також Олександр Турчинов ознайомився з діяльністю Урядового центру безпеки.

На сьогодні заплановані зустрічі Секретаря РНБО з Прем'єр-міністром Польщі Евою Копач та Віце-прем'єр-міністром - Міністром національної оборони Польщі Томашем Семоняком.

 

Теги: Турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010848045349121 [2] => 0.11455488204956 )