политика

Александр Турчинов: Украина никогда не будет поставлять комплектующие для оружия агрессора, которым он собирается убивать наших граждан

26 мая 2015
17:24
1059
Поделиться:

Агресія Російської Федерації проти нашої країни мала стати фінальним акордом на шляху знищення незалежності України та відновлення пострадянської імперії. Про це сказав Секретар РНБОУ Олександр Турчинов у своєму коментарі журналістам.

За його словами, військово-політичне керівництво Росії та її спецслужби системно працювали на знищення військового потенціалу нашої країни. "Наші підприємства ОПК доводились до банкрутства, знищувались Збройні Сили та оборонний потенціал країни. Агресія Російської Федерації мала стати фінальним акордом в їх планах на шляху знищення незалежності нашої країни", - наголосив Олександр Турчинов.

Він також зазначив, що на цьому фоні заяви Путіна про те, що український ОПК втратить свої позиції через припинення взаємодії з Росією "дивують своїм блюзнірством та неадекватністю".

"Україна ніколи не буде поставляти складові до зброї агресора, якою він збирається вбивати наших громадян", - наголосив Секретар РНБОУ.

Олександр Турчинов підкреслив, що не зважаючи на всі складнощі, з якими сьогодні стикається наша держава, "ми працюємо над відновленням оборонно-промислового комплексу". "Сьогодні ті підприємства, які багато років поспіль простоювали без замовлень, працюють у декілька змін. Україна відновлює свої позиції і на міжнародних ринках озброєнь, і все робить для того, щоб, не зважаючи на протидію Росії, забезпечити надійною сучасною та якісною зброєю наші Збройні Сили".


Теги: турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001201868057251 [2] => 0.12907600402832 )