политика

Официально: в Харьковском управлении юстиции встретились с депутатами облсовета

4 июля 2015
09:54
1343
Поделиться:

03 липня 2015 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області відбувся невідкладний прийом начальника ГТУЮ у Харківській області Юрія Георгієвського з депутатом Харківської обласної ради Артуром Мартіном.

Під час прийому були обговорені проблемні питання щодо взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів, назви та місцезнаходження регіональної організації політичної партії «Закон і порядок» у Харківській області.

Зокрема, увага була приділена обговоренню судової перспективи у справі за позовом М. Добкіна в інтересах політичної партії «Закон і порядок» до Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Юрій Георгієвський продемонстрував свою готовність до конструктивного діалогу з означеного питання.

«Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області створено рівні умови для усіх політичних сил щодо їхньої легалізації» - зазначив Юрій Георгієвський.

Наостанок начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юрій Георгієвський презентував депутату Харківської обласної ради фірмову футболку Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Оригинал


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00080585479736328 [2] => 0.07131290435791 )