Турчинов - Лаврову: "Вопрос Крыма" может быть закрыт только после того, как последний российский солдат покинет полуостров

9 июля 2015
17:17
2211
Поделиться:

Питання Криму може бути закритим лише після звільнення півострову від окупантів. Так прокоментував Секретар РНБОУ Олександр Турчинов заяву очільника МЗС РФ Сергія Лаврова щодо "закриття Росією питання Криму".

За його словами, Лавров, як і все керівництво РФ, мріє про закриття "питання Криму". "Це питання може бути закрите тільки після припинення окупації та виведення всіх російських військ з півострову", - сказав він. Російський військово-морський флот, - наголосив Олександр Турчинов, - також має залишити Севастополь у зв'язку із грубим порушенням Угоди про його розміщення.

"А повністю "питання Криму" може бути вирішене лише "після відновлення всієї системи української влади в АР Крим", - зазначив він.

"Керівництву Росії треба зрозуміти, що вкрадене треба повертати і жодна країна, яка поважає себе не спрівпрацюватиме зі злочинцями та крадіями. Крим став для Росії каменем, який швидко тягне її на дно", - сказав Секретар РНБОУ.


Теги: турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
26 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010740756988525 [2] => 0.11228108406067 )