общество

Турчинов: В Украине создаются мощные и профессионально подготовленные спецподразделения

22 июля 2015
13:57
1358
Поделиться:

В Україні створюються потужні професійно підготовлені мобільні підрозділи спеціального призначення і швидкого реагування, здатні дати відсіч як зовнішньому, так і внутрішньому ворогу.

Про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов сьогодні після військових навчань одного із спецпідрозділів Національної гвардії на полігоні в Нових Петрівцях.

"Росія веде проти нас жорстоку гібридну війну не тільки на полі бою. Не в стані прорвати нашу оборону на фронті, вони закидають на нашу територію терористичні та диверсійно-розвідувальні групи, підтримують і стимулюють бандитські та сепаратистські угрупування для дестабілізації ситуації в країні, створення паніки та хаосу ",  - наголосив Секретар РНБО.

Олександр Турчинов повідомив, що Радою національної безпеки і оборони поставлено завдання зі створення та посилення в межах Національної гвардії багаточисельних підрозділів спеціального призначення «для швидкого та адекватного реагування на будь-яку внутрішню та зовнішню загрозу».

"Саме на ці підрозділи покладатиметься завдання з нейтралізації, а при необхідності і знищення терористів, диверсійно-розвідувальних груп або озброєних бандитських угрупувань", - сказав Олександр Турчинов.

Він додав, що надзвичайно важливим є як професійна підготовка спецпризначенців, так і забезпечення їх сучасною зброєю, технікою, зв'язком, засобами розвідки та спостереження. 

«На всіх полігонах та тренувальних центрах Нацгвардії та МВС починається відбір, підготовка та вишкіл професіоналів, в тому числі, за участю і іноземних інструкторів», - сказав Олександр Турчинов, додавши, що більшість офіцерів та солдатів цих підрозділів мають бойовий досвід та відмічені бойовими нагородами.

«І головне, ми сьогодні тут під час навчання бачили, що наші гвардійці готові професійно виконувати поставлені перед ними завдання»,  сказав Олександр Турчинов, наголосивши, що перед спецпідрозділами стоїть завдання швидко локалізувати загрозу в будь-якій точці країни, для цього готується відповідний логістичний та технічний потенціал.

Окрім того, повідомив він, в процесі реформування МВС в лавах Національної поліції буде створено 6-ти тисячний Корпус оперативної раптової дії - КОРД. Цей спецпідрозділ повинен професійно та якісно виконувати функції, які раніше покладались на такі підрозділи як «Беркут», «Сокіл», «Грифон» тощо.

«Задача КОРДу забезпечити ефективну боротьбу із озброєними бандами і злочинними угрупування та захистити наших громадян незалежно від того в якій частині України, місті селі чи селищі вони мешкають», - сказав Секретар РНБО.

Найближчим часом, повідомив Секретар РНБО, МВС розпочинає Всеукраїнський конкурс та набір бійців до цього підрозділу, які повинні стати обличчям і потужною силою нової поліції. Перевага буде надаватись фізично підготовленим морально стійким патріотично налаштованим громадянам особливо тим хто отримав бойовий досвід захищаючи територіальну цілісність нашої країни.


Теги: турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
12 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00090193748474121 [2] => 0.10243892669678 )