политика

Добкин решил еще поработать над документами харьковского "оппоблока"

22 июля 2015
20:43
447
Поделиться:

Михаил Добкин просит оставить представленные документы об изменении названия Региональной организации политической партии «Закон и порядок» без рассмотрения в связи с необходимостью доработки. Об этом "Главному" сообщили в Главном управлении юстиции в Харьковской области.

"21.07.2015 року до Головного територіального управління юстиції у Харківській області були подані відразу два пакети від М.М. Добкіна щодо зміни назви Регіональної організації Політичної партії «Закон і Порядок» на назву Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» з метою державної реєстрації Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Харківській області.

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області поданим документам були присвоєні відповідні реєстраційні номери, а самі документи були передані на опрацювання у відповідний структурний підрозділ.

22.07.2015 року до Головного територіального управління юстиції у Харківській області був поданий лист М.М. Добкіна, в якому він просить залишити надані раніше документи без розгляду та повернути їх у зв’язку з необхідністю їх зміни та доповнення.

Цей факт свідчить про визнання керівництвом Регіональної організації Політичної партії «Закон і порядок» в Харківській області недоліків у належній підготовці документів, поданих на державну реєстрацію", - отметили в ведомстве.


Теги: добкин

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096416473388672 [2] => 0.1296820640564 )