политика

Александр Турчинов: Повторить Югославский сценарий больше шансов именно у России

24 июля 2015
15:58
1900
Поделиться:

Повторити Югославський сценарій найбільше шансів саме у Росії.  Так прокоментував Секретар РНБО Олександр Турчинов заяву прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, що у випадку не надання автономії Донбасу, Україна ризикує зникнути як і Югославія. 

«В Біблії є такий вислів: «Хто сіє вітер - пожне бурю». Саме цим займаються російські керманичі, пророкуючи Україні Югославський сценарій. Вони із штанів вискакують для того, щоб його створити, не зупиняючись перед обстрілами мирних кварталів українських міст та збиваючи цивільні літаки», - сказав Олександр Турчинов, наголосивши, що Україна здатна проистояти агресії РФ, захистити себе та з часом повернути тимчасово окуповані території Донбасу та Криму.

За його словами, більше шансів розсипатись за Югославським сценарієм є у самої Росії,  «яка є колосом на глиняних ногах». «А багато потужних і серйозних її сусідів дивляться на Росію, особливо на її східну частину, як на консерву, яку треба розкрити найближчим часом», - додав він.

Разом з тим Секретар РНБО зазначив, що тоталітарний режим в Росії намагається стримувати національно-визвольні рухи «шляхом підкупу чи їх придушення, та переключити зріючі масштабні соціальні невдоволення на вигаданих штучно зовнішніх ворогів».

«Але досвід СССР свідчить, що така ситуація не може тривати довго. Розпад імперії, побудованої на страху та брехні, що почався на початку 90-х минулого століття, лише тимчасово призупинився», - вважає він.

Радянська інтервенція у 80-х стала детонатором для початку розпаду імперії, - зазначив Олександр Турчинов, - а чинна інтервенція Росії стане тим детонатором, який завершить процес розпаду.

 


Теги: турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010449886322021 [2] => 0.18636703491211 )