происшествия

Прокуратура: армейцы продолжают бежать из армии

25 августа 2015
18:49
1549
Поделиться:

Двоє військовослужбовців на Донеччині за ухилення від проходження військової служби відбуватимуть покарання у дисбаті та на гауптвахті. Про це повідомили у військовій прокуратурі Центрального регіону.

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області засудив солдата однієї з військових частин Донецької області до шести місяців тримання у дисциплінарному батальйоні.

Зазначеного військовослужбовця-контрактника визнано винним у тому, що він не з’явився вчасно з лікувального закладу до військової частини та ухилявся від проходження військової служби строком понад один місяць в умовах особливого періоду.

При винесенні вироку, суд врахував обставини, які пом’якшують покарання обвинуваченого, зокрема, його щире каяття та сприяння розкриттю злочину.

За аналогічне правопорушення Дзержинським міським судом Донецької області до арешту на шість місяців з триманням на гауптвахті засуджено іншого солдата-однієї з військових частин на Донеччині.

Зазначений військовослужбовець самовільно залишив військову частину та ухилявся від проходження військової служби тривалістю понад десять діб, але не менше місяця в умовах особливого періоду.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001025915145874 [2] => 0.20546698570251 )