общество

Харьковские нацгвардейцы встретили День Независимости вместе с волонтерами (фото)

25 августа 2015
21:45
1838
Поделиться:

Військовослужбовці харківської оперативної бригади Національної гвардії України та члени їх сімей відсвяткували День Незалежності України.

Протягом двох годин в дружній, теплій атмосфері гвардійці та члени їх сімей мали змогу насолодитися концертною програмою «Барви рідної землі». Організатором виступила Юлія Ібрагім, котра являється головою асоціації багатодітних сімей м. Харкова «АММА».

Розпочав свято Іван Преображенський з піснею «Барви рідної землі», музичну естафету прийняла Ганна Каркач з ліричною українською піснею «Чорнобривці».

З перших акордів вибухнув зал, коли залунала одна з найвідоміших українських пісень «Тече вода», відома не тільки в ті далекі 80-ті роки, а й сьогодні, та сучасна пісня «Україна» у виконанні Маріам Абдулмалік.

У захваті залишились гвардійці від спортивно-танцювального колективу «Вікторія», який виступив з композиціями «Сни про мир» та «Майбутня зміна».

Не залишились байдужими глядачі до виступу барда Ігоря Березюка з авторськими піснями, а життєрадісна ведуча Галина Железняк, яка в буденному житті являється директором Харківського планетарію, придала особливого колориту свята.

«Чудова атмосфера, дуже сподобався концерт, стільки позитивних емоцій від дітвори і дуже чудові авторські пісні у виконанні Ігоря Березюка. Вони наповнені життєвою енергетикою і мабуть в залі немає такої людини, яку б ці пісні не зачепили за живе. Надзвичайно приємним і несподіваним було привітання зі святом від дітей, коли малюки прикріпляли власноручно зроблені блакитно-жовті квітки. Поряд з ними я ніби на мить побував вдома, бо там мене чекають улюблені племінники. Це так зворушливо, коли своїм теплом діляться діти!», - поділився солдат Артем Телеуца.

В завершенні свята Іван Преображенський разом з усіма учасниками концерту виконав пісню «Я бажаю Вам добра».

В стилі святкування «по-домашньому» всі глядачі та артисти скуштували солодощі, які з любов’ю виготовили волонтери. Це свято запам’ятається надовго!


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
661 858 
+13 882
Болеет:  
342 588 
+5 233
Выздоровело:  
307 778 
+8 420
Умерло:  
11 492 
+229

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00076603889465332 [2] => 0.20768308639526 )