Выборы мэра Харькова: имя единого кандидата от демократических сил назовут до 21 сентября

25 августа 2015
17:22
1645
Поделиться:

28 серпня в Харкові пройде Громадянський форум, на якому всі бажаючі стати єдиним кандидатом від демократичних сил на виборах Харківського міського голови зможуть себе представити. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив голова Харківської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» Ігор Райнін.

Ігор Райнін підкреслив, що саме Харківська організація партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» виступила з пропозицією висунення єдиного кандидата від демократичних сил. За його словами, в першу чергу, в цьому беруть участь п’ять партій парламентської коаліції, які повинні погодити єдиного кандидата і отримати схвалення громадянського суспільства.

«Після цього я буду ініціювати зустріч лідерів обласних організацій п’яти партій, де ми обговоримо кандидатів. Я переконаний, що якщо нам на регіональному рівні вдасться домовитися про єдиного кандидата, цей кандидат буде абсолютно конкурентоспроможним», — зазначив Ігор Райнін.

Ігор Райнін повідомив, що до моменту висунення за календарем місцевих виборів (21 вересня — 2 жовтня) демократичні сили озвучать ім’я єдиного кандидата.

kharkiv.solydarnist.org

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098896026611328 [2] => 0.077103853225708 )