политика

Александр Турчинов: Украина будет делать все, чтобы вырвать своих героев из российских казематов

25 августа 2015
21:58
1054
Поделиться:

Україна робитиме все, щоб звільнити своїх патріотів із російських тюрем. Так прокоментував Секретар РНБО Олександр Турчинов вирок, що сьогодні винесли в Росії українському режисеру Олегу Сєнцову.

«Символ нинішньої Росії – тюрма. Тюрма, в яку кидають незгодних, тюрма, на яку перетворюється ціла країна з майже 150 мільйонів жителів», - сказав він.

За його словами, дуже символічним є те, що в день, коли винесли вирок Олегу Сєнцову, засудивши його на 20 років, російська влада випустила на волю Євгенію Васильєву, «людину, яка роками займалась розкраданням оборонного відомства РФ».

«Театр абсурду та фальші. Влада Росії ховає свій страшний злочин та блокує міжнародний трибунал у справі збитого «Боїнга», продовжуючи вчиняти військові злочини проти людства на Сході нашої країни, викрадає громадян України, щоб організувати над ними показові судилища, катуючи та намагаючись вибити із них зізнання у абсурдних справах», - зазначив Олександр Турчинов, наголосивши, що мужньо витримуючи катування, Олег Сєнцов, Надія Савченко  та інші наші патріоти демонструють всьому світу «справжній національний характер та те, що українців неможна зламати та поставити на коліна».

«Ми ніколи не визнаємо злочинних вироків путінських судилищ. Україна робитиме все, щоб вирвати своїх героїв із російських казематів», - підсумував Секретар РНБО.

 

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
8 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0012350082397461 [2] => 0.045139074325562 )