политика

Райнин знает, как обеспечить достойный уровень жизни людей

31 августа 2015
11:23
1500
Поделиться:

Процес розширення прав місцевих громад в Харківській області проходить досить активно. І вже завдяки змінам бюджет області цього року збільшиться на 4,2 млрд. грн., а у разі добровільного об’єднання громад на місцевий рівень перейдуть ще додатково 4 млрд. грн. –  наголосив голова Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Райнін.

«Тільки сильна та спроможна громада з достатніми ресурсами, з ініціативними, працьовитими людьми забезпечить гідний рівень життя населення, обере пріоритети розвитку і фінансуватиме освіту, медицину, охорону правопорядку, дороги та інші напрямки, які мешканці громади вважатимуть важливими», – зазначив Ігор Райнін.

Ігор Райнін підкреслив, що одне з головних завдань місцевих виборів – щоб громади отримали і повноваження, і фінанси, та кожен з жителів області почував себе господарем на рідній землі.

«Ми просто зобов’язані впроваджувати зміни до Конституції. Люди швидко та без бюрократичної тяганини зможуть отримати соціальні та адміністративні послуги наближено до місця проживання: одержати субсидії, допомогу по безробіттю, соціальну допомогу, зареєструвати бізнес та майно, отримати паспорт, різні дозволи, ліцензії чи довідки. При цьому жителі більше не будуть утримувати декілька сільрад з працівниками. Громада матиме компетентну раду та кваліфікований виконком, бо з більшим населенням та територією буде більше кандидатів на посаду голови та депутатів місцевої ради, тож буде з кого обирати найбільш чесного та працьовитого», – підкреслив Ігор Райнін.

«Переконаний, що у найближчий час оновлена Конституція стане тими сходами, якими Україна підніметься до кращого життя», – сказав Ігор Райнін.

Оригинал
 


Теги: райнин

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
178 353 
+2 675
Болеет:  
96 586 
+1 977
Выздоровело:  
78 184 
+672
Умерло:  
3 583 
+26

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010600090026855 [2] => 0.16723203659058 )