здоровье

Харьковщина готова к реформе здравоохранения, заявляют в БПП

3 сентября 2015
20:59
653
Поделиться:

Харківська область готова до впровадження реформ на регіональному рівні. У пріоритеті – система охорони здоров’я, яка потребує модернізації і удосконалення, щоб підвищити якість надання медичних послуг населенню. Про це заявив очільник ХОДА, голова Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Райнін під час зустрічі з представниками міжнародних ділових кіл.

За його словами, вже сьогодні в Харківській області зміцнюється матеріально-технічна база медичних установ, встановлюється нове обладнання, закуповуються автомобілі «швидкої» допомоги, автопарк яких не оновлювався останні п’ять років.

«У Харківській області є всі умови для проведення реформи охорони здоров’я. Розроблено концептуальну основу реформи. І коли ми її реалізуємо, це дозволить надавати медичну допомогу жителям області якісніше, швидше і на більш високому рівні. Також зміниться система фінансування медичних установ. Лікарні отримають нову форму власності, щоб мати можливість самим заробляти гроші. Змінитися повинна і система їх фінансування. Медустановам з бюджету будуть перераховувати гроші за вилікуваного пацієнта, а не за ліжко-місце, як зараз», – пояснив Ігор Райнін.

Крім того, він додав, що всі фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії, які є в районах області, залишаться та будуть ще більше фінансуватися.

Ігор Райнін також розповів, що зараз розглядається питання будівництва в Харкові реабілітаційного центру європейського рівня для надання як медичної, так і психологічної допомоги бійцям АТО.


Теги: райнин

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
18 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00085186958312988 [2] => 0.08476185798645 )