общество

В Нацгвардии проводят работу по профилактике наркомании

4 октября 2015
08:19
844
Поделиться:

В Харківській оперативній бригаді продовжують проводити постійну профілактичну та роз’яснювальну роботу з особовим складом строкової служби щодо збереження життя та здоров’я, адже проблема шкідливих звичок дуже актуальна серед молоді сьогодення.Для більш ефективного впливу на свідомість та формування правильної мотивації молодих воїнів командування частини залучає до цієї роботи досвідчених фахівців.

Так, днями з бійцями військової частини лікар терапевт Олександр Соколовський провів лекцію на тему: «Проблема наркоманії в армії». Спираючись на наукові факти та життєві приклади, доктор намагався донести до слухачів всю неприпустимість цього ганебного явища в лавах Національної гвардії і Збройних силах в цілому.«Це насправді гостра проблема, котра може підступити зовсім не очікувано до кожного з нас. Але ми намагаємось привести приклади наркотичної залежності та показати, що трапляється з людиною, котра піддається спокусі до наркотичних засобів. Адже, чим частіше ми розповідатимемо, тим більше вони будуть задумуватися про наслідки», − підсумував Олександр Григорович.

Під час наступної зустрічі бійцям буде запропоновано переглянути документальні відеоматеріали, які більш яскраво висвітлюють проблематику. Як то кажуть, − «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!»


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00099611282348633 [2] => 0.13975310325623 )