общество

Нацгвардейцы привезли луганчанам гуманитарную помощь (фото)

12 октября 2015
07:34
1042
Поделиться:

Військовослужбовці харківської оперативної бригади Національної гвардії допомогли органам селищної ради отримати та транспортувати гуманітарні продуктові набори для мешканців Мирної Долини на Луганщині.

Сьогодні на Сході майже не стріляють, разом з тим люди, які мешкають в прифронтовій зоні потребують допомоги та підтримки. І така допомога надходить від небайдужих підприємців, так від благодійного фонду «Допоможемо» Папаснянська районна рада отримала продуктові набори для мешканців району. 500 наборів чекали на людей похило віку, але забрати та розвести по населеним пунктам у селищної влади нажаль не було можливості, бо просто немає транспорту.

Коли командир бригади запропонував допомогу, Наталья Вирютина, яка виконує обов’язки голови селищної Ради Мирної Долини, не вагаючись погодилася. За якихось півдня гвардійці і завантажили,і розвезли, і розвантажили на місцях довгоочікуваний вантаж у 6 населених пунктах.

«Ми дуже раді, що хлопці несуть службу в нашому районі, ми завжди можемо розраховувати на їх допомогу. Лише тільки за останні два місяці вони і на шкільному майданчику порядок навели, і дрова напиляли та привезли до дитячого садку, і гуманітарну допомогу вже вдруге допомагають доставити, і все це з гарним настроєм да з жартами», – щиро розповідає Наталя Дмитровна, а потім додає: «Да що там казати, люди почали посміхатися людям у формі».

Гвардійці не збираються зупинятися на цьому, багато де ще знайдеться потреба в міцних чоловічих руках. «Головна наша задача – повернути довіру населення до людей у формі, особливо в таких пограничних районах, довести людям, що ми не тільки воювати вміємо, а і просто допомагати», – зазначив комбриг полковник Дмитро Проценко.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096607208251953 [2] => 0.17654895782471 )