политика

Добкину хотят "сплести лапти" и отправить в Россию

12 октября 2015
18:17
705
Поделиться:

На официальном сайте Президента Украины появилась петиция с требованием лишить Михаила Добкина украинского гражданства и отправить его в Россию. Автор петиции – Андрей Ильгов.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

У зв'язку з відкритими та систематичними закликами діючого депутата Верховної Ради України - Михайла Марковича Добкіна вбивати, катувати та позбавляти волі шляхом ув'язнення патріотів України - Я, Ільгов Андрій Олегович, разом з народом України звертаюсь до Президента України з Вимогою Позбавити та Припинити громадянство України Михайла Марковича Добкіна.

Вважаємо, що його дії направлені проти народу України і за цими діями ми вбачаємо порушення Закону України "Про громадянство України" а саме пунктів. 1-3, ст. 19 цього закону. Всі його дії свідчать, що Він є громадянином іншої держави, а також М. М. Добкін є агентом спеціальних служб ворожої держави Російської Федерації бо він відкрито закликав вбивати народ України, який вільно та відкрито захищав свої права. Своїми діями М.М. Добкін підтвердив для всієї країни, що він вступив на військову службу до ворожої держави - Росії.
 


Теги: добкин

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

13 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096583366394043 [2] => 0.12721085548401 )