происшествия

На Харьковщине СБУ поймала пограничников, которые переправляли в Украину нелегалов (фото, видео)

22 октября 2015
13:10
1524
Поделиться:

У Харкові співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньої безпекою Державної прикордонної служби затримали прикордонників, які організували канал нелегального переправлення іноземців через державний кордон України.

Організатор каналу – один з керівників середньої ланки Харківського прикордонного загону. Через свої зв’язки серед іноземців в Україні та Росії він отримував "замовлення" на переправлення до нашої країни нелегалів.

Після прибуття нелегальних мігрантів до міжнародного пункту пропуску "Харків-пасажирський" інші члени групи забезпечували безперешкодне проходження паспортного контролю та перетин державного кордону. Відомості про в’їзд іноземців в Україну прикордонники не вносили до автоматизованих баз даних. У міграційних картках та паспортах мігрантів вони ставили підроблені дата-штампи, які свідчили про легальність їхнього перебування в нашій країні. 

За кожного мігранта прикордонники отримували від 200 до 400 доларів США. Співробітники спецслужби затримали посадовців під час переправлення в Україну двох іноземців, яким заборонений в’їзд до нашої держави.

Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження за ст. 332 та ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх фактів незаконного переправлення в Україну нелегальних мігрантів.

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
21 августа 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00085687637329102 [2] => 0.23552989959717 )