общество

Харьковские нацгвардейцы учатся управлять современными БТРами (фото)

15 ноября 2015
09:04
761
Поделиться:

З курсантами випускного курсу командно-штабного факультету проводилися додаткові заняття з водіння БТР 4-Е та БТР-3.

До моменту випуску з Національної академії курсанти опановують різноманітні знання та вміння. Серед них – керування бойовими машинами та знання їх повного циклу ведення вогню, повідомляє Главное.

У ході занять майбутні лейтенанти на спеціалізованих тренажерах відпрацювали навички водіння сучасної бойової техніки, підготовки озброєння та стрільби. Допомагали їм у цьому викладачі чисельних кафедр. Озброєння та стрільба, експлуатація та ремонт автомобілів і бойових машин – фахівці цих напрямів пильно наглядали за ходом тренувань та підказували у разі необхідності.

«Перед тим, як саджати екіпаж курсантів до реального бронетранспортера, треба бути впевненим, що вони твердо все запам’ятали та виконують чітку послідовність дій за кермом. Тому ми слідкуємо за тими, хто тренується, та проводимо короткий розбір помилок після кожного етапу», – розповідає начальник кафедри експлуатації і ремонту автомобілів та бойових машин полковник Віктор Темников

Самі курсанти-«командири» дуже зосереджені, адже помилки під час тренування не допускають курсантів до водіння та ведення вогню зі справжнього БТРа під час практичних занять в навчальному центрі.

«Я дуже зібрано підходжу до таких тренувань. Я багато вчив та добре стажувався, щоб потрапити до складу екіпажу. Тепер побачимо, як воно насправді», – каже молодший сержант Віталій Бойко.

Нагадаємо, 16 листопада на базі навчального центру Академії в м. Писарівка відбудуться практичні стрільби та управління БТРом 4-Е та БТРом-3.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
19 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010831356048584 [2] => 0.11837220191956 )