общество

Харьковские нацгвардейцы сдали итоговые экзамены за 2015 год (фото)

15 ноября 2015
07:37
1301
Поделиться:

У Харківській бригаді оперативного призначення Національної гвардії України розпочалася підсумкова перевірка військовослужбовців.

Під Бойовим Прапором, котрий є символом честі, доблесті, бойової слави і продовження славетних традицій, військова частина здала головний військовий іспит за 2015 навчальний рік. Незважаючи на те, що частина молода, адже пройшов лише рік з дня її заснування - вимоги до неї такі ж, як і до інших військових колективів. Та це зовсім не лякало гвардійців, навпаки, вони готові були відзвітувати на «добре» та «відмінно»!

«Контрольно-підсумкова перевірка проводиться з метою визначення реального стану бойової готовності військовослужбовців, їх готовності виконувати завдання відповідно до призначення. У ході перевірки визначатиметься також стан озброєння та військової техніки, тилове забезпечення, морально-психологічний стан особового складу, дотримання вимог військової дисципліни», - допоповів підлеглим командир 3 оперативної бригади полковник Дмитро Проценко перед початком стройового огляду.

Результати з вогневої та фізичної, стройової та гуманітарної підготовки, оцінки за тактичну підготовку та Статути ЗСУ показали, що гвардійці неабияк «підковані» в цих питаннях. І це не зважаючи на те, що невпинний ритм оперативної бригади не вщухає вже протягом року, військовослужбовці регулярно виконують бойові завдання в зоні АТО. За результатами перевірки військова частина отримала загальну оцінку «добре».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

23 августа 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00079798698425293 [2] => 0.11856889724731 )