политика

В плен к террористам попали еще трое мобилизованных армейцев (фото)

15 ноября 2015
06:58
2735
Поделиться:

Ще один хлопчина з Тернопільщини опинився в полоні сепаратистів. Так стверджує радник голови Тернопільської ОДА, волонтер «Офіцерського корпусу» Алла Борисенко, повідомляє портал Главное з посиланням на Добу.

Телефонним дзвінком вона повідомила ДОБУ, що за уточненими даними в полоні опинилось двоє хлопців з Тернопільської області.

- Троє хлопців затримані в районі сухого озера поблизу Павлополя. Усі мобілізовані. 1. Солдат Кодьман Олексій Сергійович, 1986 року народження, Чортківський район. 2. Солдат Гулька Василь Миколайович, 1984 р. н., Великі Бірки, Тернопільський район. 3. Іовов Микола Миколайович, 1987 р. н., Запоріжська обл. Родичі трьох хлопців зі мною постійно на зв’язку, – каже Алла Борисенко.

Обласний військкомісаріат підтверджує в соцмережі інформацію про полон військовослужбовців з Тернопільщини. Втім, військові у своєму повідомленні не подають конкретики.

-  Тернопільський обласний військовий комісаріат повідомляє про те, що під час виконання бойового завдання, в полон потрапили бійці однієї із військових частин, жителі Тернопільської області.

Також у комісаріаті засвідчують, що  за словами командування військової частини, з якими військкомат перебуває у постійному зв”язку, на даний час військовослужбовці перебувають на непідконтрольній Збройним Силам території, перемовини про їх звільнення ведуться, у тому числі і за допомогою представників місії ОБСЄ.

Разом з тим, просять ЗМІ з метою уникнення додаткового морального тиску на родини, утримуватися від припущень, здогадок, черпання інформації від приватних осіб, які висувають свої власні припущення та користуватися офіційною інформацією.

З етичних міркувань прізвища бійців у військкоматі не називають.

Нагадаємо, сьогодні за повідомленнями Алли Борисенко стало відомо, що позаминулої ночі троє бійців 56-ї розвідроти взяті в полон бойовиками.

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00080108642578125 [2] => 0.12023401260376 )