происшествия

Шкиряк назвал следующих "клиентов ФСБ" на ликвидацию

13 декабря 2015
16:06
2983
Поделиться:

Следующими мишенями спецназа Российской Федерации могут стать боевики "Гиви" и "Моторола". Как сообщает "Главное", об этом написал советник главы Министерства внутренних дел Украины Зорян Шкиряк на своей странице в Facebook.

"До речі, наступними мішенями російського спецназу може стати "дует" донецьких терористів Гіві - Мотороли, котрі мають постійний перманентний конфлікт з ватажком російської терористичної банди "днр" Захарченком. Він поки що підтримується путіним і влаштовує Кремль", - написал он.

Шкрияк также прокомментировал "уничтожение" российскими спецслужбами Павла Дремова.

"Одного з ватажків російських терористів в Луганській області Павла Дрьомова (псевдо "Батя") знищили російські спецслужби. Спрацювали чітко, в своіх кращих традиціях, як і у випадку з Мозговим і "Бетменом". Тільки інша схема - керований вибух. Відомо, що терорист Дрьомов мав давній, дуже серйозний і відкритий конфлікт зі ставлеником Кремля Плотницьким та його терористичною бандою "лнр".

Дрьомов і його "казачки" відкрито звинувачували Плотницького у корупції, розкраданні російської "гуманітарної допомоги" та інших зловживаннях. Враховуючи те, що банда терориста Дрьомова, котра контролює окупований Первомайськ, повністю вийшла з під контролю як Плотницького так і російських емісарів, у ФСБ прийняли рішення про його фізичну ліквідацію, щоб не заважав. Нема людини - нема проблеми... В Кремлі цей принцип працює.

Ми неодноразово заявляли ще на початку року про отриману оперативну інформацію щодо наказу російським спецслужбам знищувати усіх польових командирів та ватажків терористичних банд на Донбасі, котрі вийшли з під контролю Москви і "зарвалися". Він давно вступив в дію", - написал он.

Одного з ватажків російських терористів в Луганській області Павла Дрьомова (псевдо "Батя") знищили російські спецслужби...

Опубліковано Зоряном Шкіряком 13 грудня 2015 р.

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
661 858 
+13 882
Болеет:  
342 588 
+5 233
Выздоровело:  
307 778 
+8 420
Умерло:  
11 492 
+229

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00075602531433105 [2] => 0.22871112823486 )