политика

Во Львове 69 мобилизованных стали офицерами

Сьогодні, 14 грудня, у Львові перше офіцерське звання у своєму житті отримали 69 осіб. Вони три місяці проходили спеціальні курси на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Про це повідомляє Главное з посиланням на zaxid.net.

Більшість з цих офіцерів ніколи не служили в лавах ЗСУ, але під час проходження служби в АТО відзначилися і виявили бажання продовжити свою роботу військовими. Також серед цих осіб є 26 учасників бойових дій і частина контрактників.

Серед 69 осіб – семеро жінок. Найстаршому офіцеру 56 років, а наймолодшому 26.

«Такий випуск в Україні відбувається вперше. Ці люди заслужили, аби стати офіцерами, вони гарно себе показали у бою і у повсякденній роботі. Досі вони були рядовими. Втім звання молодшого лейтенанта можуть отримати не всі бажаючі. Вони проходили суворий набір, основна вимога – це вища освіта, а також гарні рекомендації від офіцерського складу, де вони проходили службу. Окрім того, вони проходять курси за стандартами НАТО, де їх теж оцінюють і атестують», – розповів генерал-лейтенант, начальник Академії сухопутних військ Павло Ткачук.

Другий випуск мобілізованих офіцерів буде вже через місяць. Тепер такі курси проводитимуть регулярно і щоразу випускатимуть приблизно 70 офіцерів із званням молодший лейтенант.

Більшість з них повертаються у зону бойових дій на схід України.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
26 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00073385238647461 [2] => 0.17327189445496 )