политика

Несостоявшегося судью - "президента" ждет суд

14 декабря 2015
13:24
1540
Поделиться:

Прокуратура скерувала до Червонозаводського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно колишнього голови Апеляційного суду Луганської області Візира А. М.

Екс-суддя підозрюється у скоєнні цілої низки злочинів, передбачених ч.3 ст.109, ч.3 ст.110, ч.1 ст.258-3 КК України.
 
Дані про кримінальне правопорушення внесені до ЄРДР у квітні минулого року за фактом розповсюдження у ЗМІ відеозвернення, в якому Візир оголосив себе президентом Південно-Східної України. Екс-суддя закликав до захоплення державної влади, а також зміни територіальної цілісності та державного кордону України в порушення порядку, встановленого Конституцією України.
 
У своєму зверненні він закликав до захоплення адмінбудівель на території Луганської, Донецької, Харківської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей та створення в межах цих територій самостійного державного утворення, яке не визнає український уряд.
 
Нагадаємо, колишній голова Апеляційного суду Луганської області переховується від слідства на території тимчасово непідконтрольній Україні. Тому прокуратура звернулася до суду за дозволом на проведення спецрозслідування.
 
Суд задовольнив клопотання прокуратури щодо надання дозволу, сторона захисту ознайомлена з матеріалами провадження, обвинувальний акт спрямовано до суду.
 
Наразі обвинувальний акт знаходиться на розгляді суду.

Теги: суд

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
19 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010559558868408 [2] => 0.1419460773468 )