В Виннице дети налепили вареники бойцам АТО (фото)

21 декабря 2015
16:12
1862
Поделиться:

Днями клірики Вінницької єпархії УПЦ протоієреї Анатолій Кузнєцов і Олексій Волков повернулися з чергової поїздки у зону АТО. Крім душпастирської місії священики виконували роботу волонтерів. З вантажем теплого одягу, медикаментів та продуктів, зібраних благодійниками та парафіянами, вони побували у Федорівці, Світличному, Артемівську, де розташований Перший добровольчий мобільний шпиталь, а також у «рідному» Сватово, де батюшки відвідали 59-й мобільний госпіталь. Про це пише Главное з посиланням на прес-службу єпархії.

У Сватово після молебню протоієрей Олексій Волков виконав ще одну почесну місію. З благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона священик вручив відзнаку Вінницької єпархії УПЦ начальнику 59-го мобільного госпіталю вінничанину полковнику Юрію Подоляну. Вручаючи нагороду, о. Олексій зазначив, що відзнака – це подяка від духовенства та вірян Вінницької єпархії начальнику, медичним працівникам та персоналу госпіталю за самовіддану працю по врятуванню життів українських воїнів у зоні АТО та проявлені при цьому християнські чесноти: любов до ближнього, милосердя і жертовність.

Вінницькі священики у зоні АТО виконали ще одне доручення, яке їм дали діти – учні загальноосвітньої школи с. Михайлівки Вінницького району. Разом із о. Анатолієм директор школи Юлія Кривешко організувала акцію «вареник доля солдата», суть якої полягала в тому, щоби діти власноруч приготували вареники для солдатів, а священики передали їх бійцям на передовій та на блокпостах. Діти разом зі шкільним персоналом і вчителями працювали старанно із любов’ю. Напевно це відчували солдати, коли скуштували їхні смачні подарунки. Особливі почуття, напевно переживав батько однієї з учениць, який зараз стоїть на 29-му блокпості, коли їв обід, зроблений руками своєї рідної доньки у далекій Михайлівці.

Крім вареників священики і волонтери привезли бійцям багато смачного, але найсмачнішим, безумовно був домашній хліб, від якого пахло домом і миром, якого так прагнуть усі українці. 

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
722 679 
+12 978
Болеет:  
371 088 
+8 615
Выздоровело:  
339 378 
+4 243
Умерло:  
12 213 
+120

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001413106918335 [2] => 0.22070503234863 )