политика

Нацгвардия Украины полностью реформирует свою структуру (видео)

21 декабря 2015
16:36
1129
Поделиться:

Про це 21 грудня під час прес-брифінгу у Українському кризовому медіа центрі повідомив Костянтин Паршин, співробітник відділу стратегічного планування та сумісності з військовими структурами НАТО Національної гвардії України.

«Національна гвардія України – перша силова структура в Україні, яка реформувалась і продовжує лідирувати у процесі переходу на стандарти НАТО», – зазначив Костянтин Паршин. Про це повідомляє Главное з посиланням на прес-службу НГУ.

Для розробки системи заходів щодо переходу Нацгвардії на сучасні військові стандарти було залучено ряд іноземних спеціалістів, налагоджено широку міжнародну співпрацю, у тому числі з американським військовим відомством.

Системний підхід до реформування структури Національної гвардії полягає у послідовному втіленні в життя трьох етапів.

Перший етап полягає у зміні структури управління НГУ відповідно до структур НАТО, а також передбачає структурні зміни в підрозділах Нацгвардії. Оптимізації структури керівної ланки дасть змогу скоротити час прийняття командиром рішення і збільшити ефективність дій бійців. На реалізацію цих заходів т.в.о. командувача НГУ Микола Балан поставив жорсткий термін – не більше двох місяців.

Під час другого етапу, тривалість якого – 4 місяці, буде створено нову систему підготовки особового складу з урахуванням іноземного досвіду і досвіду участі Нацгвардії у бойових діях на сході держави. Планується створення інституту сержантів, що дає змогу командуванню максимально ефективно управляти діями підлеглих.

Фінальний етап передбачає максимальне злагодження Національної гвардії України з усіма відомствами, які входять у силовий апарат держави, а також з силами НАТО.

«Активна фаза реформи таким чином триватиме пів року», – повідомив Костянтин Паршин.

Результатом реалізації реформи НГУ буде економія сил і засобів за допомогою правильного планування при виконанні завдань, а також уникнення помилок, які ведуть до втрат.

Про окремі аспекти реформування Національної гвардії розповіли військові експерти: Георгій Каландадзе – надає допомогу бійцям НГУ в організації військових навчань, та Давід Макішвілі, який надає допомогу у внесенні змін до системи управління Нацгвардії.

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
14 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098204612731934 [2] => 0.15317296981812 )