Гвардейцы провели урок мужества на Днепропетровщине (фото)

23 декабря 2015
16:00
924
Поделиться:

У Дніпропетровському полку з охорони громадського порядку велику увагу приділяють патріотичному вихованню дітей та молоді Дніпропетровщини. Тому днями військовослужбовці провели урок мужності для старшокласників середньої школи села Олександрівка, повідомляє Главное з посиланням на прес-службу НГУ.

Школярам розповіли про роль та завдання військовослужбовців, які служать в  Національній гвардії України. Був продемонстрований фільм де учні побачили етапи створення Національної гвардії. Військовослужбовці подарували школярам невеличкий подарунок у вигляді пісні «На варті правопорядку», в якій відображена повсякденна служба особового складу військової частини.

В теплій та дружній обстановці час пролетів непомітно. Учні задавали багато питань про повсякденне життя військовослужбовців, на які отримали вичерпні відповіді. А дружне фото в кінці зустрічі буде завжди нагадувати школярам про цікавий урок від військовослужбовців Дніпропетровського полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
18 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00090789794921875 [2] => 0.1513729095459 )