общество

Мобилизованные продолжают сбегать из армии

23 декабря 2015
15:13
1705
Поделиться:

Молодший сержант після "призову" до лав Збройних Сил України самовільно залишив територію військової частини на Самбірщині та виїхав за кордон. Про це повідомляє Главное з посиланням на прес-службу військової прокуратури Західного регіону України.

«Самбірський міськрайонний суд Львівської області засудив у відкритому судовому засіданні військовослужбовця, призваного на військову службу за мобілізацією, до шести місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 408 Кримінального кодексу України (дезертирство)», – повідомили у військовій прокуратурі Західного регіону України.

Військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону Західного регіону України довела у суді, що молодший сержант Б. після "добровільного" призову до лав Збройних Сил України самовільно залишив територію військової частини на Самбірщині та виїхав за кордон, де проводив час на власний розсуд. У ході судового розгляду обвинувачений свою поведінку мотивував сильним нервовим потрясінням на особистому ґрунті та в скоєному розкаявся. Суд врахував всі обставини і засудив військового до шести місяців позбавлення волі».

 

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097298622131348 [2] => 0.13284397125244 )