Общество

Ирина Ефремова поздравила жителей Харьковщины с новогодними праздниками

31 декабря 2015
11:58
2267
Поделиться:

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Новорічними та Різдвяними святами!

2015-ий став роком нових випробувань для України і кожного з нас. Наші звитяжці продовжували боронити незалежність і цілісність України на Сході. В той же час, владі доводилось приймати багато вимушених непопулярних рішень задля порятунку української економіки, виведення її з-під залежності від російських ринків та орієнтації на європейський простір.

Було закладено міцне підґрунтя для подальшого успішного реформування країни. Лунало чимало критики та навіть зневіри, але українці є нацією мудрою і розуміння майбутнього успіху, який приходить через труднощі, стало переважати.

2016-ий, на моє глибоке переконання, має стати роком підйому та докорінних змін на краще. Вже від 1-ого січня ми зробимо ще один вагомий крок до європейської інтеграції, адже саме з цього дня починає діяти зона вільної торгівлі з ЄС.

Але найголовніше, щоб мир та спокій знову запанували по всій українській землі. Аби кожна родина на собі відчула поліпшення, які неодмінно стануться.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, здійснення всіх задумів і мрій, незгасимого родинного вогнища, щастя, любові та підтримки! І нехай оптимізм ніколи не полишає вас!

З повагою
Ірина Єфремова
депутат Верховної Ради фракції «Народний фронт»

 


Теги: ЕФРЕМОВА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00066900253295898 [2] => 0.050495862960815 )